Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Cesta za krásou začíná v Provance

Cesta za krásou začíná v Provance

Cesta společnosti Loccitane.com za úspěchem začala v Provance s jedním destilačním přístrojem, malým kamionem a dobrou znalostí rostlin. Olivier Baussan ve věku 23 let vytvořil esenciální olej rozmarýnu, který začíná prodávat na místních trzích v Provence.

Výroba se postupně rozšiřuje z olejů také mezi mýdla a dále mezi krémy. Inspiraci čerpá z krajiny, ve které vyrostli a jejíž kouzlo přináší do domácností po celém světě. Právě výzkum je neustálým hnacím motorem Loccitane.com - do výzkumu se stále intenzivně investuje. V samotném srdci Haute-Provance v Manosque sídlí nejmodernější výzkumná laboratoř, která zajišťuje to, že Loccitane stále drží krok s dobou. Pracuje tu tým 100 zaměstnanců v 11 laboratořích, které jsou zaměřené na témata od molekulární biologie, přes extrakci rostlin až po analytickou chemii.


Loccitane.com

Loccitane.com slevový kupón

L’Occitane je značkou kvalitní přírodní pleťové a tělové kosmetiky, která na francouzském trhu působí již přes třicet let. Její zakladatel Olivier Baussan snil o založení společnosti, která by odrážela životní styl středozemí. Své kořeny má L\'Occitane v Provence, ve své kosmetice se tak dělí o barvy, vůně a tradice jihu Francie s celým světem. I když společnost pořád roste, L\'Occitane je stále věrna svým klíčovým hodnotám, kterými jsou smyslnost, pravost a respekt. V současnosti působí L’Occitane v 80 zemích světa, kde nabízí svým zákazníkům kompletní škálu kosmetických přípravků pro péči o pleť a tělo. Výrobky L’Occitane jsou inspirovány skutečnými příběhy jednotlivých ingrediencí, které podléhají přísnému výběru a kontrole. L’Occitane upřednostňuje použití rostlinných olejů u výrobků v péči o pleť a omezujeme použití parabenů, chemických slunečních filtrů, ftalátů a silikonů. Společnost respektuje životní prostředí a nikdy neprovádí testy výrobků na zvířatech.

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Loccitane.com:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.