Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Chlap kupuje bazén

Chlap kupuje bazén

17.5.2017 napsal(a) Honza H.

Jak už jistě víte z předchozích příspěvků v našem magazínu, právě jsem se z celoživotního bydlení v paneláku přestěhoval do domku se zahrádkou. A dneska Vám můžu říct, že opravdu začínám litovat svého rozhodnutí, že bazén počká. 17. května se zdá být spíše jako 15 července. Je tu peklo. Sedím u počítače a pařím se tu, zatímco zahrada zeje prázdnotou. Přitom by se tam nějaký menší bazének vešel a pomalu už bych ho mohl plnit vodou.

Marimex.cz slevový kupón

A tak pomalu ale jistě přemýšlím o tom, kde koupit svůj nový bazén. Nemusí to být nic velkého – stačí velká nádrž s vodou, kam se naložím ve chvílích, kdy mě z horka přejdou nápady na nové články do magazínu.

A protože už se slevám věnuji nějaký ten pátek, moje první volba padla na Marimex. Tam mají slevové kódy vcelku často. Protože už víte, že jsem člověk nenáročný, budu hledat to nejlevnější řešení.

Jisté je, že nechci bazén nafukovací. Člověk si nebude dávat pozor s nějakým ostrým nástrojem a už je problém. Jako ideální se jeví bazén Florida. 3,66 metru se zdá jako ideální velikost pro mojí maličkou zahrádku. Výška 0,99 m je sice málo, ale u bazénů roste cena s výškou spíše exponenciálně. Proto si říkám, že bazén za 6 290Kč postačí. Co potřebuji dále? Filtraci. Samozřejmě, že písková filtrace je lepší, ale myslím, že pro amatéra s malou louží postačí kartušová filtrace za 790 Kč po slevě. Ta zvládne přefiltrovat 2 kubíky za hodinu.

Marimex.cz slevový kupón

Košík mi ukazuje 7 080 Kč za celou moji objednávku. To se mě ale jako expertovi na slevové kupóny moc nelíbí. Proto použiju pro svoji objednávku slevový kód na 500 Kč při nákupu nad 5 000 Kč. Moje objednávka rázem vyjde na 6 580 Kč.

Samozřejmě ještě rozmýšlím, zda nepřidat do objednávky bazénovou chemii, kterou zajisté budu také potřebovat, aby se mi ve vodě nezačaly množit breberky. Rozmyslel jsem se ale, že tu objednám odděleně. Hlavně proto, že mohu uplatnit pouze jeden slevový kód.

Marimex.cz totiž nabízí na bazénovou chemii slevu 25 %. Tady můžu při nákupu několika lahví ušetřit dalších několik stovek korun, a proto s tím zatím počkám a objednám jí až v čase pozdějším. Marimex.cz se chlubí, že když objednám bazén dnes (středa), tak v pátek už ho budu mít doma. Tak jsem zvědavý.

Mimochodem Marimex nabízí také další slevy na věci, které úplně nepotřebuji – jako nafukovací nábytek do bazénu nebo na náhradní díly k bazénům. Poštovné by mělo být pro mě zdarma už od tisíce korun – takže s tím si hlavu dělat nemusím.

Komentáře

Marimex.cz slevový kupón

Více než 20 let se Marimex specializuje na prodej bazénů a relaxačních technologií. V jejich nabídce naleznete nadzemní, nafukovací, dětské i vířivé bazény Tampa, dále infrasauny, trampolíny, grily, pískové filtrace, solární ohřevy bazénů a široký výběr bazénové chemie a příslušenství k bazénům.

Marimex.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.