Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States

Chlap nakupuje boty se slevou

19.6.2017 napsal(a) Honza H.

Jak už tomu tak bývá, chlapi se rozhodují a jednají vždy na poslední chvíli, často až když poslední možná chvíle už je dávno za nimi. Stejně tak je tomu i u mě. Za týden vyrážím na desetidenní cestu Evropou a nemám připravené pořádně žádné oblečení, ale hlavně vyhovující boty. Tenisky od MilTecu byly hojně využívány a svou službu pomalu vzdaly a pantofle, které už slouží pouze na doma není možné prezentovat ani u nás na vesnici, natož někde v Německu. Je tedy na čase, podívat se, který obchod nabízí aktuálně slevový kupón, který by mojí situaci nejvíce pomohl.

Naštěstí je tu Baťa se svým slevovým kódem. U těchhle bot se alespoň nemusím obávat o kvalitu, protože kvalita bot od Bati je prostě vždycky špičková. Určitě mě nezklamou ani na anglické pláži, kam vyrážím.

Nejsem příliš příznivcem žabek, a tak cílím spíš na klasické pantofle. V nabídce se mi zalíbily nejvíce jak cenou, tak vzhledem Pánské kožené nazouváky, které mají pásky z broušené kůže, Zdobí je výrazné prošívání. Stélka je kožená a podešev anatomicky tvarován pro pohodlnou chůzi. Jejich cena je v základu příjemných 799 Kč, což povazuji u kožené obuvi za velmi příznivou cenu.

Bata.cz slevový kupón

To bylo snadné. Výběr obuvi, která mi ale poslouží na delší procházky a trochu terénu bude ale podstatně složitější. Baťa je znám výrobou kvalitní a stylové obuvi a nikoliv sportovními botami. V sortimentu ale nabízí některé modely jeho osvědčených partnerů. Přesto i pod značkou baťa najdeme některé zajímavé modely, které nějaký ten kámen a trochu nerovností zvládnou.

Bata.cz slevový kupón

Velice mě zaujaly šedé pánské tenisky, které jsou perforované, a tudíž krásně větrají i v horkém prostředí velkoměst. Podrážka vypadá pevně a mají také moc krásný design. Nicméně není to přesně to, co jsem hledal. Jejich cena je ale aktuálně snížena ze 1 799 Kč na 1 599 Kč.

Nakonec mě zaujaly levnější kožené pánské tenisky značky Power. O kvalitě značky si nejsem jistý, jistý si ale jsem, že dokážu zničit každé boty bez ohledu na to, kolik stojí. V obchodě Baťa se ale mohu spolehnout, že kdyby kvalita nebyla podle mých přestav, můžu úspěšně zboží reklamovat což je jistota, kterou u některých konkurenčních řetězců rozhodně nemáte.

Bata.cz slevový kupón

A kolik činí sleva, o které mluvíme? Jedná se o 20 % slevu na celý sortiment obchodu Bata.cz. Můžete jí využívat libovolně na celou objednávku – tudíž platí i na již zlevněné zboží.

Zboží si vyzvednu na pobočce Baťa, až pojedu kolem nákupního centra, což je vždy zdarma.

KomentářeBata.cz slevový kupón

Eshop obuvnické společnosti se sítí několika desítek prodejen obuvi v České republice, celosvětově obslouží denně 1 milion zákazníků v 70 zemích světa.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.