Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Chránič matrace ochrání investici

Chránič matrace ochrání investici

Matrace jsou velmi drahé. Tedy alespoň ty kvalitní. Není výjimkou, že dobrá matrace stojí jako solidní ojeté auto. Jak ale zabránit nehodě při snídani do postele, při sexu nebo dalších aktivitách, které v posteli provozujeme? Chránič matrace poslouží ať už v postel jste nebo ne.

Chráničů matrace na 4home.cz naleznete celou řadu. Některé z nich jsou speicálně navržené tak, aby nepropustily žádnou vodu ani jiné kapaliny a zároveň jsou velmi prodyšné díky polyurethanovému zátěru. Nikdy se Vám tak nestane, že dětskou matraci bude nutné vyměnit a aplikaci ubrusu můžete také dát sbohem. Chrániče matrace lze sundat a snadno vyprat a to až na 95 °C aby došlo ke kompletní desinfekci.

Pokud chcete při nákupu chráničů matrací na 4home.cz ušetřit, doporučujeme Vám navštívit stránky našeho slevového portálu SlevovyKupon.net, kde naleznete zajímavé akční nabídky a můžete počkat na tu vhodnou, která zlevní i chránič matrace.


4home.cz

4home.cz slevový kupón

Eshop 4home se specializuje se na prodej všeho, co potřebuje Váš dům i zahrada. Zaměstnávají výhradně profesionály ve svém oboru, kteří vědí, co prodávají.

4home.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.