Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Cihličková akce a MDŽ na Mall.cz

Cihličková akce a MDŽ na Mall.cz

7.3.2017 napsal(a) Honza H.

Na slevové kupóny od Mall.cz jsme zvyklí. V poslední době nám nabídl velmi zajímavé nabídky na konkrétní výrobky. Nyní nabízí další výhodnou akci, která je ale zaměřená více do šířky. Pojďme se podívat, o co běží.

"Odhalte, jaké spotřebiče se skrývají pod cihličkami

Mall.cz slevový kupón

Podívejte se na atraktivní výběr domácích spotřebičů, které se skrývají pod cihličkami. Vyberte si přesně ty, které potřebujete a každý z nich si zlevněte.

Slevové kódy najdete u výběru produktů."


Takhle Vás vyzývá Mall.cz abyste se zúčastnili jeho akce. Co to pro Vás ale prakticky znamená? Pod jednotlivými cihličkami, nebo barvami kovů, chcete-li, se skrývá sortiment zboží. Vždy se jedná o velké spotřebiče v různých cenových hodnotách. A na tento konkrétní sortiment, je možné uplatnit slevové kupóny.

Slevový kupón pro každou kategorii Vás v tomto případě odkáže přímo na produkty, na které můžete využívat slevu. Pro pořádek Vám tedy kupóny ukážeme:

• Zlatá sleva – produkty, na které lze použít slevu 3 000 Kč

• Stříbrná sleva – produkty, na které lze použít slevu 2 000 Kč

• Bronzová sleva – produkty, na které lze použít slevu 1 000 Kč

Nabídka obsahuje většinou spotřebiče typu trouba, pračka, myčka či lednička. Každá kategorie obsahuje výrobky kvality, podle cihličky. Bronzová tedy nabízí nejlevnější produkty, zlatá potom ty dražší. Akce je pro Vás dostupná bez omezení do 10. března.

Mimo spotřebičů, můžete nyní na Mall.cz nakoupit výhodně také módní oblečení značek Gant, Nautica, Peak Performance a Barbour. Jedná se o výhodné starší kolekce. V nabídce jsou výhodné kabáty, bundy, mikiny, svetry, košile, halenky, doplňky a kalhoty.

Mall.cz slevový kupón

Jako poslední zajímavou akci z Mall.cz Vám budeme prezentovat nabídku, kterou si Mall.cz přichystal na Den žen. Ženy je třeba oslavovat, a proto je chceme obdarovat. Vybírat můžete pro ženy, podle jejich zájmu. K dispozici je: módní guru, zahradnice, milovnice zvířat, manažerka, parádnice, sporťačka, maminka, cestovatelka, hospodyňka a intelektuálka.

Mall.cz slevový kupón

Mall.cz se opět ukazuje, že má na to být jedničkou na českém trhu v oblasti spotřebního zboží a elektroniky. Už se těšíme na další nálož akcí, které si pro nás tenhle obchod přichystá.

Komentáře

CAPTCHA

Mall.cz slevový kupón

Internetová nákupní galerie nabízející bílé zboží, elektroniku, PC a mobily, sport, hobby, chovatelské potřeby, hračky, design a styl. Již od roku 2000 se v Mall.cz snaží být vaším spolehlivým partnerem vždy, když potřebujete rychle a komfortně nakoupit.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.