Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Čím vyšší nákup, tím vyšší sleva v KnihyDobrovsky

Čím vyšší nákup, tím vyšší sleva v KnihyDobrovsky

23.7.2019 napsal(a) Nikola B.

"Na velikosti záleží", tvrdí knihkupectví KnihyDobrovsky. Že tomu moc nerozumíte? Proč něco takové zní z obchodu s knihami? Našli jsme vysvětlení! "Na velikosti záleží" je totiž Akce, ve které lze získat až 30% slevu na nákup. Podobná proběhla již v dubnu a nesla název "OBROVSKÁ akce pro všechny, kteří mají VELKÝ nákup". V této jde v podstatě o to samé, každý zákazník, který nakoupí v kamenném knihkupectví Knihy Dobrovský, dostane slevu podle velikosti svého nákupu. U každé pokladny je připravené pravítko, podle něhož lehce zjistíme, kolik procent nám odečtou z ceny nákupu. Slevy jsou následující:

Knihydobrovsky.cz slevový kupón

Pokud sloupec vybraných knih (platí i na deskové hry a Albi tužku) přesáhne výšku 5 cm, dostaneme slevu 10%. Jestliže bude pravítko ukazovat nad 20 cm, můžeme se těšit ze slevy 20% a tu největší 30% můžeme dostat, jestliže nákup bude mít 25 cm a více. Akce platí od 22. července do 4. srpna 2019 a nevztahuje se na objednávky z e-shopu, na učebnice a již zlevněné zboží. Slevy nelze kombinovat.

Co ale platí v e-shopu je akce 99 titulů za 99 Kč. Thrillery, fantasy, sci-fi, kuchařky, biografie, cestopisy a mnoho dalšího zlevněno na pouhých 99 Kč. V této ceně si můžeme zakoupit například bestseller Dívka ve vodě od oblíbené autorky krimi románů Victoria Jenkins. Titul zlevněn z 399 Kč! O 300 Kč levnější je také sci-fi Nyxia amerického spisovatele Scotta Reintgena. Akce trvá jen do konce července.

Knihydobrovsky.cz slevový kupón

A nejlepší na konec = SOUTĚŽ! Do konce srpna se hraje na KnihyDobrovsky.cz o dvě koloběžky Xiaomi Mi Scooter 2 Black (v ceně od 9 849 Kč), mobilní telefon Xiaomi 9T LTE 64GB a poukázky v hodnotě 7 500 Kč (200 Kč, 500 Kč a 1 000 Kč). Podmínka pro účast v soutěži je jen jedna. Stačí nakoupit s klubovou kartičkou Knihy Dobrovský od 1. července do 31. srpna 2019 nad 500 Kč a automatiky jsme zapojeni do slosování o hodnotné ceny. Nakoupíme-li vícekrát, zvyšujeme svou šanci na výhru. Platí pro nákupy na všech prodejnách Knihy Dobrovský i na e-shopu. Výherci pak budou vylosováni a kontaktováni v prvním zářijovém týdnu.

Sice už padlo "nejlepší na konec" ale ještě chceme upozornit na křest knihy herce Bolka Polívky. Knihkupectví nás zve na autogramiádu a křest knihy BOLEK, která se bude konat ve středu 24. července v 17:00 v přízemí Galerie Vaňkovka v Brně. Kniha bude na místě k zakoupení i podepsání. V e-shopu si ji lze koupit za 581 Kč.

Knihydobrovsky.cz slevový kupón

A ještě malé přesto velmi milé překvapení – u nás na Slevovykupon.net se nachází sleva v podobě slevového kódu. Ten je 50 Kč a použít ho jde na nákup nad 300 Kč. Připomínáme také, že doprava zdarma platí už od 799 Kč nebo si objednávku můžeme zdarma vyzvednout v jedné z 34 prodejen. K nákupu také dostaneme dárek zdarma – aktuálně rozdávají knihu Pozor na příšerky od Agnese Baruzziová.

Komentáře

Knihydobrovsky.cz slevový kupón

Knihkupectví Knihy Dobrovský s prodejnami po celé ČR.

Knihydobrovsky.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.