Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Čisté zuby s Curaproxem

Čisté zuby s Curaproxem

27.4.2017 napsal(a) Honza H.

Dnes se s Vámi trochu pobavíme o ústní hygieně. Není to téma do slevového magazínu říkáte? Ale je, když Vám na konci článku nabídneme alespoň slevový kupón.

Bavit se budeme o oblíbených kartáčcích na zuby Curaprox. To jsou ty, které Vám doporučují Vaši zubaři, protože za nimi chodí dealeři této společnosti. Curaprox ale nejsou předražené kartáčky. Za požadovanou cenu nabízejí odpovídající "výkon".

Nazuby.cz slevový kupón

Curaprox jsou určeny pro uživatele, kteří touží po dokonale čistých zubech při současném zachování nejvyšší možné jemnosti čištění. Kartáčky jsou rozděleny na 3 kategorie 1 560, 3 960 a 5 460. Tyto kategorie odpovídají počtu ultrajemných vláken, která jsou umístěna na čistící hlavě kartáčku.

Malá hlavička kartáčku zajistí, abyste mohli pročistit opravdu celou ústní dutinu včetně těch nejmenších a nejzapadlejších zubů. Sklon hlavičky je navržen tak, by bylo umožněno kartáček držet pod správným úhlem přibližně 45 stupňů.

Kartáčky CuraProx na zuby jsou vyvíjeny ve Švýcarsku podle nových trendů v zubní hygieně. Na první pohled se Vám bude zdát, že se jedná o z cela obyčejné zubní kartáčky. Firma se zaměřila na dokonalou funkčnost a ne na bezúčelné inovace které nabízí konkurence (speciální ergonomická madla, barevné designové kombinace na čisticí hlavě). Tyto zbytečné inovace jsou zaměřeny hlavně na marketingovou atraktivitu a nikoliv na funkčnost a prospěšnost zdraví lidského chrupu. Klíč je ve vláknech samotných, v kvalitě těchto vláken, jejich počtu, umístění, velikosti hlavy a správném sklonu. To vše je nadřazeno kříženým vláknům, pogumovaným úchytům a podobně.

A teď čekáte, jakou slevu dostanete? Internetový obchod, který pečuje o Váš zdravý chrup NaZuby.cz si pro Vás přichystal slevu na kartáčky Curaprox. Při jejich nákupu ušetříte 25 % z nákupu každého jednotlivého kartáčku Curaprox typů 1 560, 3 960 a 5 460. Bohužel platí pouze pro jednotlivé kartáčky, nikoliv pro celé sady.

Nazuby.cz slevový kupón

S naším slevovým kupónem Vás vyjde kartáček Curaprox na 74 Kč. Cena kartáčku je běžně 99 Kč za kus. Nakoupit jednotlivé kartáčky se nyní vyplatí i proti celé sadě. Cena sady je 267 Kč, což je 89 Kč za jeden kartáček. Pokud tedy plánujete nakoupit kartáčky do zásoby nebo překvapit celou rodinu, je právě ten nejlepší čas tak učinit.

Nezapomeňte, sleva platí pouze pro obchod NaZuby.cz a je časově omezena do konce dubna. Máte tedy už jen několik dní na to nakoupit tyto zlevněné kartáčky. Když už v tom nakupování budete, mrkněte na další výhodné zboží jako jsou mezizubní kartáčky značky TePe nebo Opalescence bělicí pasty.

To už je od nás pro dnešek Vše. Přejeme Vám zdravý chrup a hezký zbytek dne.

Komentáře

Nazuby.cz slevový kupón

V eshopu Nazuby.cz naleznete za výborné ceny vše, co potřebujete pro kompletní ústní hygienu.

Nazuby.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.