Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Co je to IQ test?

Co je to IQ test?

Věděli jste že IQ (inteligenční kvocient) nemá nic společného s tím, jaké známky jste dostávali ve škole? Existuje celá řada geniálních lidí s vysokým IQ, kteří nebyli schopni získat dobré hodnocení v jakémkoliv školním systému. Přesto mohou takoví lidé najít své uplatnění v celé řadě vědních oborů. Nejste právě vy tím skrytým géniem?

IQ tsty nebo testy inteligence jsou obecný termín pro standardizované testy, které měří inteligenční kvocient lidí. Veličina IQ byla poprvé zavedna v roce 1912.

Jako první se do měření inteligence pustil francouzský psycholog A. Binet, který byl požádán o vyčleněné méně schopných dětí, které ve škole zdržovaly ty zdatnější. Obrovské uplatnění ale testy inteligence zaznamenaly v průběhu první světové války, kdy je USA používaly pro nalezení dostatečného množství vojáků, kteří budou schopni dostatečně rychle absolvovat vojenský výcvik.

Vy si takový test můžete vyzkuošet na IQtykve.cz.


Iqtykve.cz

Iqtykve.cz slevový kupón

Oficíální iq test, který byl sestaven špičkovými odborníky z oblasti psychologie a měření inteligence. Test obsahuje 30 otázek a doba na zpracování činí 25 minut, přičemž po uplynutí této doby bude iq test dokončen a vyhodnocen i v případě, že jste nestihli vyplnit odpovědi na všechny otázky.

Iqtykve.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.