Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Co pro vás znamenají nová opatření vlády?

Co pro vás znamenají nová opatření vlády?

22.10.2020 napsal(a) Honza H.

Došlo na to, čeho jsme se všichni obávali. Dle vládních zařízení byla uzavřena ze dne na den 22. 10. 2020 velká část maloobchodních prodejen po celé české republice. Proto vás jakožto partneři e-shopů prosíme, abyste dodržovali všechna opatření proti šíření zákeřné nemoci Covid-19.Neznamená to ovšem, že byste si nemohli nakoupit. Jsou tu ovšem určitá pravidla, kterých si musíte být vědomi.

V prvé řadě při objednávání na e-shopech prostudujte aktuální informace týkající se výdeje zboží na prodejnách. Některé provozy musely být uzavřeny úplně, jiné mohou fungovat v rámci vládní výjimky bez omezení. Každý obchod toto bude řešit po svém. Než tedy objednáte zboží na prodejnu, informujte se o její aktuální otevírací době.

Další překvapení by na vás mohlo čekat v případě, že objedáváte rádi přes úschovny Zásilkovna.cz nebo Uloženka.cz stejně jako pro parcelshopy populárních dopravců jako PPL, DPD a dalších. Často se jedná o běžné obchody, které budou muset být uzavřeny. Vládní výjimka se sice vztahuje na výdej balíků, ovšem podnikateli se takový režim nemusí vyplatit a proto uzavře i možnost výdeje balíků. Systémy v jednotlivých obchodech se mohou a nemusí přizpůsobit a v ideálním případě zablokují možnost zaslání balíku na konkrétní pobočku. Nemusí to ovšem fungovat vždy. Proto se při objednání zásilky s osobním odběrem informujte o aktuální situaci na dané výdejně. Vyhnete se tak nepříjemným překvapením.

Jako příklad může posloužit velká nákupní galerie Alza.cz. Jejich pobočky jsou od 22. 10. otevřené výhradně pro výdej objednávek. I Alza.cz vás ale v rámci opatření žádá, abyste v maximální možné míře využívali Alzaboxy nebo zaslání až domů, aby se netvořily zbytečné fronty na pobočkách, které jsou samozřejmě rizikové. A i Alza.cz se musí řídit případnými otevíracími dobami nákupních center, ve kterých jsou jejich pobočky často umístěné. Proto si před výběrem pobočky nastudujte její otevírací dobu.

Z menších obchodů můžeme nabídnout opatření například Armyshopu Armik.cz. Ten funguje také v režimu výdejny zboží. Nemůžete si zde zakoupené produkty vyzkoušet. Ideální je si tak produkty vyzvednout, vyzkoušet doma a pokud se vám nebude velikost hodit přijít si pro jinou velikost. Tento obchod stejně jako Alza.cz nabízí také celou řadu ochranných pomůcek jako jsou respirátory, roušky, filtry a podobně. nezapomeňte tedy doplnit své zásoby ochranných prostředků.

Víme, že se blíží Vánoce a vy byste chtěli své blízké potěšit zajímavým dárkem. Nečekejte letos na poslední chvíli a rozdělte si svoje nákupy do co nejdelšího období. Zabráníte tak tvorbě různých front, návalů na parkovištích a dalším rizikovým situacím. Preferujte bezhotovostní platby a případné reklamace řešte raději přes kurýrní či poštovní služby.

Situace není lehká, ale věříme, že společně to všichni zvládneme a co nejdříve se budeme moci vrátit k normálnímu životu. Přejeme všem pevné zdraví.

Váš tým Slevovykupon.net

Komentáře  • padys (29.10.2020):
    Krome noseni rousky se u me nic nezmenilo.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.