Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Conrad.cz - obchod pro profesionály

Conrad.cz - obchod pro profesionály

26.2.2017 napsal(a) Honza H.

O Conrad.cz nemluvíme úplně často. Není to čistokrevné elektro, jak si ho většinou představujete. Conrad.cz nabízí mnohem více profesionálního vybavení, než je v elektru zvyklé. Je ale na čase pověst tohoto obchodu, který naplňuje německý stereotyp o kvalitě zboží i služeb, trochu rozšířit. Pojďme se tedy podívat, jaké poklady na Conrad.cz nalezneme aktuálně za snížené ceny.Conrad.cz slevový kupón

Do 14. března je na Conrad.cz platný letáček, který se týká multimedií. Pokud Vám slovo multimédia nic neříká – jedná se o zboží, které se Vám bude snažit zprostředkovat co nejkvalitnější obraz a zvuk a to z různých aspektů. Conrad.cz Vám nabídne moderní digitální gramofon, který vypadá jako kufřík. Zakoupit můžete malé roztomilé reproduktory k PC nebo naopak velké 250 W bedny, které nedoporučujeme majitelům panelových bytů, pro jejich špičkově velký výkon. A co takhle udělat ze svojí hloupé televize multimediální přijímač mobilních zařízení. Můžete tak svojí babičce odprezentovat fotky z dovolené, aniž by si musela brát brýle na čtení. V multimediálním letáku toho naleznete mnohem více, ale doufáme, že jsme Vás alespoň trochu nalákali.

Conrad.cz slevový kupón

Překážejí Vám nožičky od obrazovek? Váš stůl je už tak maličký a ty dva monitory se svými stojánky zabírají ještě více místa, než by musely? Zakupte si držáky na Conrad.cz. Velkou výhodou obchodu Conrad.cz je, že se snaží přistupovat k elektronice technicky. Proto na Conrad.cz naleznete mnohem širší výběr praktických věcí, jako jsou právě držáky. K čertu s klasickou vesou, zakupte si teleskopický držák monitoru. Monitor tak můžete přitahovat blíže k sobě, dávat dál od sebe a třeba úplně otočit podle toho, zda ho aktuálně používáte. Na zeď můžete přišroubovat také televizi. Držáky mohou být statické, ale také výklopné a různě pohyblivé. Nezapomeňte se přesvědčit o hmotnosti Vašeho zařízení, protože držáky mají samozřejmě různou hmotnost.Conrad.cz má právě na držáky akci. Opět je naleznete v samostatném letáku na Conrad.cz.

Conrad.cz slevový kupón

Ještě dva dny můžete využívat navíc tyto slevové kupóny:

5 % sleva na celou objednávku Conrad.cz

120 Kč slevy na celou objednávku Conrad.cz (při nákupu nad 1 000 Kč)

Stále navíc můžete využívat akční nabídku na dopravu zdarma nad 1 000 Kč, která platí po využití dopravců PPL a České pošty.

Pokud hledáte zboží jako termostaty, součástky, drobnou elektroniku jako žárovky, profesionální vybavení na měření – teploty, tlaku, napětí atd. nebo jiné věci, které nenajdete běžně na Alza.cz nebo CZC.cz a jinde, tak hledejte právě na Conrad.cz. Naopak tu nenajdete velké domácí spotřebiče – jako lednice či pračky.

Věříme, že se Vám nakupování na Conrad.cz vyplatí tak jako nám. Rozhodně máme jasno, kde nakoupíme multimetr, měřič spotřeby napětí nebo novou akumulační vrtačku.

KomentářeConrad.cz slevový kupón

Největší obchod s elektronikou a technikou v Evropě. Rychlý a bezpečný nákup: autopříslušenství, solární a větrná technika, teploměry, meteostanice, zabezpečení, vybavení domácnosti a stovky dalších kategorií.

Conrad.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.