Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Conrad.cz vytahuje eso z rukávu

Conrad.cz vytahuje eso z rukávu

16.12.2016 napsal(a) Honza H.

Obchod Conrad.cz se v poslední době snaží vice prosadit na českém trhu. Možná jste si všimli několika televizních spotů této společnosti. Není to úplně tradiční obchod s elektronikou. Conrad.cz mimo běžného spotřebního zboží nabízí celou řadu zboží pro profesionály, a to na poli elektra a elektroniky. Není proto divu, že na Conrad.cz nakupují často podnikatelé nebo živnostníci, kteří potřebují výrobky pro svou práci či obchodní činnost. Přesto všechno může ale Conrad.cz být ideálním místem, kde nakoupit Vánoční dárky. Přichystal si totiž pro Vás těžký kalibr.

Conrad.cz slevový kupón

V době, kdy jsou ceny v roce nejvyšší, se málo kterému obchodu chce vydávat kvalitní slevové kódy. Největší hráči jako Alza.cz, Mall.cz nebo Kasa.cz nabízejí slevy maximálně slevy v jednotkách procent nebo absolutní částky podmíněné vysokými hodnotami objednávky (jako například sleva do Alza.cz 500 Kč při nákupu nad 15 000 Kč, která nám dnes přistála na našem slevovém portálu). O to příjemnější je, že velký obchod jako Conrad.cz byl schopen v tomto vyhroceném čase přinést slevový kupón v hodnotě 10 % z celé objednávky.

Conrad.cz slevový kupón

Kupón jsme pro Vás vyzkoušeli a jak můžete vidět na obrázku funguje zcela bez problému. Má ovšem jednu podmínku. Pokusili jsme se přidat zboží z výprodeje a jeho cena se již do odečtení nezapočetla. Do té doby, dokud budete vybírat nezlevněné zboží, tak budete určitě v pohodě. Nejsme si jisti, zda to opravdu nefunguje na všechny zlevněné položky – proto to klidně vyzkoušejte a když nezafunguje zboží zase z košíku vyhoďte (pokud najdete zlevněné zboží, které funguje, podělte se o tuto informaci s kolegy dole v komentářích.) POZOR! Kupón platí pouze 2 dny - do 18. 12. takže s nákupem spěchejte.

A jaké například dárky můžete na Conrad.cz nakoupit se slevovým kupónem? Máte doma sportovce? Myslíme opravdového nadšence, který vstane v 6 hodin ráno, aby si šel do přilehlého lesíku zaběhat ještě před tím než půjde do práce? Pokud ještě nemá sportovní hodinky s hrudním pásem pak se mu budou hodit ty značky RunGo.cz Multi NAV-3 sporttester, které najdete na Conrad.cz. Dopravu na tento dárek získáte zdarma. Standardní cena včetně DPH je u tohoto produktu 2 790 Kč. S naším kupónem získáte ale hodinky za cenu 2 511 Kč.

Conrad.cz slevový kupón

Každý chlap ocení pořádný kus nářadí. Na Conrad.cz ho mají celou řadu, takže proč nezvolit k Vánocům třeba to. Nejvíce oceňovaným nářadím je pravděpodobně to na baterie, kde nepřekážejí žádné kabely. A mezi nejoceňovanější značky pak patří Bosch. Akuvrtačka Bosch PSR 960 je rozhodně kráska. Standardně jí zakoupíte za 1 590 Kč. S naším kupónem ale i při nákupu této vrtačky ušetříte a dostanete ji za krásných 1 431 Kč. Dopravu máte opět zdarma.

Conrad.cz slevový kupón

Můžete ale zakoupit i levnější dárky. Chcete mít svoji spotřebu elektrické energie pod kontrolou? Je Váš muž či žena posedlá spotřebou domácích spotřebičů? Kupte jim hračku, díky které budou předně vědět, kolik že ta hlučná stará lednice žere proudu. Měřič spotřeby BaseTech Cost Control 3000 DE Vám na základě Vašeho elektrického tarifu spočítá denní, týdenní, měsíční a roční náklady na provoz konkrétního zařízení připojeného do elektrické zásuvky. Jeho cena není vysoká – 399 Kč. S naší slevou ušetříte 40 Kč a zakoupíte ho za krásných 359 Kč.

Jak vidíte i před Vánocemi se dají najít zajímavé slevy. Pokud tedy ještě nemáte dárky, pak tady je další nápad. Děkujeme za Vaši pozornost a těšíme se na Vás v dalším díle našeho slevového magazínu.

Váš SlevovyKupon.net.

KomentářeConrad.cz slevový kupón

Největší obchod s elektronikou a technikou v Evropě. Rychlý a bezpečný nákup: autopříslušenství, solární a větrná technika, teploměry, meteostanice, zabezpečení, vybavení domácnosti a stovky dalších kategorií.

Conrad.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.