Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Covid Hervis neohrozí. Navíc nakoupíte se slevou !

Covid Hervis neohrozí. Navíc nakoupíte se slevou !

23.4.2020 napsal(a) Honza H.

Je smutné, že Hervis musel uzavřít kvůli aktuální situaci veškeré své prodejny. Ovšem internetový obchod Hervis.cz nadále funguje. Veškeré vybavení si tak můžte pořídit online. Od 16. dubna navíc spouští možnost vyzvedávání objednávek v prodejnách Hervis.cz. Do odvolání je tedy možné navštívit prodejny od pondělí do pátku od 9:00 do 15:00. Seznam prodejen otevřených pro vyzvednutí najdete na Hervis.cz ve vyhledávači prodejen. Na místě můžete využít profesionální montáž jízdních kol servisními pracovníky. Veškeré předávání bude probíhat za přísných hygienických podmínek.

Na všechny objednávky na Hervis.cz platí prodloužená doba pro vrácení zboží bez udání důvodu - 8 týdnů (58 dnů). Zboží můžete vrátit na kterékoliv z prodejen nebo zaslat na adresu. Aby se zabránilo dalšímu šíření viru, byli nuceni dočasně vypnout placení objednávek na dobírku.

Hervis.cz slevový kupón

A aby to nakupování v době krize nebylo nepříjemné, Hervis.cz pro vás má nachystanou dodatečnou slevu 20 % a dopravu zdarma. Zůstat tak můžete aktivní i v bezpečí vašeho domova. Proto vám nabízí tuto slevu prostřednictvím slevového kupónu. Abyste mohli tento kupón uplatnit, musíte nakoupit za více než 1 500 Kč. Díky dopravě zdarma se už o nic dalšího nebudete muset starat

*Sleva na celý sortiment se nevztahuje na zboží označené jako "1. cena", kamery GoPro, hodinky, jízdní kola, elektrokola, elektrokoloběžky, paddleboardy, dárkové poukázky a na položky v e-shopu v akci "Mega CountDown". Nelze kombinovat s jinými akcemi ani poukazy. Sleva se počítá z aktuálních prodejních cen.

A protože u Hervis.cz vědí, že jízda na kole je nejlepší relaxací během léta, můžete využívat ještě lepší slevu 30 % na všechna jízdní kola. Pro uplatnění této slevy stačí opět využít speciální slevový kód, který najdete na našem slevovém portálu. Jízdní kola jsou posílána částečně smontována. Během 5 minut dokončíte montáž sami a využít můžete také krátký návod na to, jak takové kolo sestavit. Pokud přesto budete potřebovat pomoci, můžete se obrátit na servisního technika každý všední den od 9 do 15 hodin.

Hervis.cz slevový kupón

Pro získání dopravy zdarma nemusíte dělat nic. Automaticky jí získáte ve chvíli, kdy vaše objednávka překročí 1 500 Kč.

A na závěr je tu také 20 % sleva na boty. Tuto slevu můžete využít na více než 500 párů obuvi loňské sezóny. Tyto boty už jsou zlevněné a vy dostanete ještě další dodatečnou slevu s tímto kupónem. Abyste nebyli naštvaní, hledejte pouze boty v sekci "Totální likvidace bot". Pouze na ty bude kupón fungovat.

Při jakýchkoliv problémech spojených s omezením provozu kvůli koronaviru Covid 19 nebo se zbožím, které si nakoupíte na Hervis.cz neváhejte kontaktovat zákaznický servis, který pro vás funguje v neomezené pracovní době. Přejeme vám příjemný nákup a také skvělé léto plné sportu.

Komentáře

Hervis.cz slevový kupón

V Hervisu naleznete velký výběr sportovního zboží z oblastí: Skialpin, Snowboard, Ski, Cyklo, Outdoor, Fotbal, Tanis, Móda a Fitness, stejně tak jako sportovní oblečení, obuv a vybavení na sport.

Hervis.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.