Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Cyber Monday? Další slevy!

Cyber Monday? Další slevy!

27.11.2017 napsal(a) Honza H.

Černý pátek je až na výjimky za námi a nám začalo takzvané Kybernetické pondělí. S českým výrazem se ale moc nesetkáte, takže mu říkejme v originále Cyber Monday (čti sajbr mandej). Jedná se o další marketingovou akci, kterou pro Vás mají prodejci před Vánoci přichystanou a dá se říct, že vlastně ta úplně poslední (ačkoliv čeští prodejci se zdá nedodržují žádné konvence, takže se nedivte, pokud se Alza nebo někdo jiný vytasí s černým pátkem zase za týden – stát se může cokoliv v naší malé kotlině).

 slevový kupón

Cyber Monday je marketingový termín pro pondělí, které nastává po Dnu Díkuvzdání ve Spojených státek amerických. Tento termín byl připraven marketéry společností, aby přesvědčili lidi k nakupování online. Pokud Vás to zajímá, poprvé se použil v roce 2005, kdy byl zveřejněn v jednom článku v tisku. Každým rokem se jedná o větší a větší akci a jak už to tak bývá, díky globalizaci a internetu se dostal Cyber Moday i k nám, ačkoliv nic jako Den díkůvzdání v Evropě nikdo neslaví.

Rok od roku tržby prodejců na Cyber Monday rostou. Těžké ovšem bude vyjádřit, jakou mírou se na tom podílí samotná popularita této marketingové akce a jakou mírou růst prodejů na internetu obecně, kdy se konzumenti odklánějí od kamenných prodejen ve prospěch internetu.
Protože síly marketérů v České republice nejsou tak velké, jako těch velkých zahraničních řetězců, je Cyber Monday v podstatě prodloužením slev, které trvají od pátku na Black Friday, obvykle trvají celý víkend a končí právě s půlnocí v pondělí.

Na našem slevovém portálu prezentuje své slevy na Cyber Monday hned několik prodejců. Výhodně můžete nakoupit domácí potřeby a textil na i-living.cz, obuv pak zase na Footshop.cz. Dále nabídne Cyber Monday obchod s oblečením Answear.cz, Drogerii zajistí VMD drogerie ale seznam slev pokračuje:

- Otto.cz
- Emp-shop.cz
- Boardstar.cz
- Deichmann.com
- Douglas.cz
- Blancheporte.cz

 slevový kupón

A Spousta dalších. Opět neexistuje žádný kompletní seznam. Doporučíme Vám tedy navštívit profil Vašich oblíbených obchodů na SlevovyKupon.net a podívat se, jaké slevy jsou k dnešnímu dni aktivní.

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.