Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Dalekohledy Mall z levnějšího kraje

Dalekohledy Mall z levnějšího kraje

5.4.2017 napsal(a) Honza H.

Možná hledáte vhodný dárek. Možná hledáte něco přesně pro sebe. Nebudeme chodit dlouho kolem horké kaše, dnešní nabídka se prostě týká dalekohledů. Konkrétně tedy dalekohledů v obchodě Mall.cz.

Dalekohled je praktická věc. Můžete si jej vzít na výlet, a věřte nám, zíráním z věže hradu dolů do krajiny s dalekohledem strávíte klidně hodinu – nebo i víc, pokud bude zájemců o binokulár více. Samozřejmě – scénu si můžete vyfotografovat a potom se kochat doma, ale nic se nevyrovná tomu, když si výhled užijete osobně.

Mall.cz nabízí menší kapesní dalekohledy, které složíte hravě do batohu. Například Olympus 10x21 DPC I je ideálním dalekohledem pro sportovní fanoušky, cestovatele i turisty. Nezabere Vám mnoho místa, je lehký a věřte nám, že na výletě s ním budete za hvězdu. (hned po člověku se zrcadlovkou).

Mall.cz slevový kupón

Na chalupu nebo pro myslivce na loveckou sezónu se ale bude hodit něco drobátko lepšího s větším rozlišením. Mall.cz samozřejmě nabízí také klasické dalekohledy. Dalekohled Bresser 7-35 x 50 je tím ideálním dalekohledem pro milovníky živé i neživé přírody. Nastavení tohoto dalekohledu je podstatně složitější ale s trochou cviku si budete užívat krásné zobrazení na opravdu velké vzdálenosti.

Mall.cz slevový kupón

Chcete být originální? Co takhle monokulární výsuvný dalekohled s průměrem objektivu 30 mm. Rozhodně by potěšil každého vodáka nebo milovníka námořnictví. Dalekohled je dodáván v praktickém koženkovém pouzdře. Zvětšení tohoto dalekohledu je 10 – 30 x.

Mall.cz slevový kupón

Posledním praktickým modelem především pro mladé vědce a také pro romantiky jsou hvězdářské dalekohledy. Pokud chcete své lásce ukázat Mars nebo Venuši, tak Vám postačí levnější modely, pokud jste ale zvídaví a chcete vidět pořádně i prstence Saturnu, pak budete potřebovat lepší kousek. Ideální pro malé vědce je hvězdářský dalekohled Levenhuk Strike 100 Pro. Je to nejpokročilejší dalekohled určený Pro zkušené astronomy nebo pro učenlivé amatéry. Čeočka o průměru 102 mm zachytí tolik světla, že můžete studovat vzdálené galaxie, mlhoviny, hvězdokupy a další objekty vzdálené tisíce světelných let z nichž některé možná už ani neexistují. Tyto dalekohledy jednoduše ukazují okénka z minulosti.

Mall.cz slevový kupón

A co je dobrou zprávou? Mall.cz Vám nabízí okamžitou slevu 5 %. Náš slevový kupón Vám nabízí slevu dalších 5 %. Samozřejmě – sleva to je maličká, u některých dražších modelů ale ušetříte i stovky korun.

Komentáře

CAPTCHA

Mall.cz slevový kupón

Internetová nákupní galerie nabízející bílé zboží, elektroniku, PC a mobily, sport, hobby, chovatelské potřeby, hračky, design a styl. Již od roku 2000 se v Mall.cz snaží být vaším spolehlivým partnerem vždy, když potřebujete rychle a komfortně nakoupit.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.