Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Dálniční známka zdarma k povinnému ručení

Dálniční známka zdarma k povinnému ručení

29.11.2017 napsal(a) Honza H.

Dnes jsme Vám ukázali, že vhodným dárkem je kamera do auta pro pojišťovací účely. A když už jsme u toho pojištění, ukážeme Vám, jak na něm dále ušetřit a jak pro sebe urvat třeba i nějaký dárek.Pojištěním, o kterém se v tomto případě jedná, je pojištění od CSOB pojišťovny. K povinnému ručení tady můžete získat zajímavé bonusy, o kterých je vhodné se zmínit.

Csobpoj.cz slevový kupón

Pokud si sjednáte povinné ručení od CSOB pojišťovny, získáte také úrazové pojištění samotného řidiče v pojistném plnění až 300 000 Kč. Kdykoliv se Vám tedy při nehodě něco stane, dostanete peníze za svou újmu. Samotné povinné ručení má své limity nastavené prakticky na velmi vysokou úroveň - až 200 milionů korun. To by mělo podle statistik pojišťovny pokrýt prakticky každou nehodu, která by mohla nastat. U povinného ručení od ČSOB pojišťovny jsou do určité míry kryty také škody na Vašem vozidle. O tomto si ovšem budete muset více přečíst v podmínkách a ve smlouvě – náš krátký článek to nedokáže pokrýt. Další výhodou jsou asistenční služby pro případ nehody i poruchy vozidla.

Spoustu výhod ale získáte také, pokud si sjednáte havarijní pojištění. Havarijní pojištění je vcelku drahá záležitost a z velké části si jej povinně pořizují hlavně lidé, kteří mají půjčky na auto nebo na automobil na leasing. U havarijního pojištění ČSOB je navíc garance pojistné částky vozu. V případě totální škody (tedy úplného zničení nebo odcizení vozidla) je garantováno pojistné krytí do výše pojistné částky vozu. Zároveň se do Vašeho havarijní pojištění bude přenášet bonus z Vašeho povinného ručení. Za každý rok bez nehody dostanete 5 % bonus. Samozřejmostí jsou pak asistenční služby pro případ poruchy nebo nehody vozidla.

Maximální bonusy Vás u ČSOB čekají maximální bonusy už od 8 let pojištění. Bonus z povinného ručení můžete dále sdílet i do toho havarijního.

Ale takové pojištění můžete přece získat celoročně? Jaká je tedy výhoda? Mimo skvělých podmínek Vám navíc ČSOB pojišťovna nabízí k povinnému nebo havarijnímu pojištění dálniční známku zdarma.

Pro získání dálniční známky, musíte použít náš odkaz ZDE. Můžete si znovu přečíst podmínky. Poté stačí pouze vyplnit své jméno, příjmení a telefonní číslo. Poté odsouhlasíte zpracování osobních údajů a počkáte až vás Kontaktuje zástupce ČSOB. Zaměstnanec ve svých poznámkách uvidí, že jste přišli od nás a získáte tak nárok na získání dálniční známky zdarma, pokud úspěšně uzavřete smlouvu.

Csobpoj.cz slevový kupón

Nezapomeňte také, že pokud jste již nyní zákazníkem pojišťovny ČSOB a máte sjednané jiné pojištění, můžete se těšit na slevu až 40 % z pojištění nového.

Doufáme, že jsme Vám touto nabídkou zvedli náladu. Akci můžete využívat až do konce ledna – kdy začíná nová dálniční známka platit.

KomentářeCsobpoj.cz slevový kupón

ČSOB pojišťovna nabízí životní i neživotní pojištění pro fyzické i právnické osoby. Široký výběr pojištění ČSOB Pojišťovny (pojištění vozidel, cestovního, životního pojištění, pojištění majetku, a pojištění pro firmy) a možnost jejich kombinace s produkty skupiny ČSOB....

Csobpoj.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.