Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Dárek k nákupu Bosch mixéru s funkcí vakuování Sponzorovaný

Dárek k nákupu Bosch mixéru s funkcí vakuování Sponzorovaný

5.4.2022 napsal(a) Honza H.

Přemýšlíte o nákupu nového mixéru? Vyberte si model s možnosti vaukování, díky kterému značně prodloužíte čerstvost a zachováte tak původní kvalitu potravin. Pokud si navíc objednáte na Alza.cz některý z vybraných modelů mixérů Bosch s funkcí vakuování, pak získáte praktický dárek v podobě vakuovací dózy Bosch.

Alza.cz slevový kupón

Jak tento dárek získáte?

Zakupte si v období od 4.4. do 30.6.2022 vybraný model mixéru Bosch s funkcí vakuování. Modely akčních výrobků zařazených do akce:

Model (typ mixéru)
MS6CB61V5
MS6CB61V1
MFQ364V0
MFQ364V6
MS8CM61V1
MS8CM61V5
MS6CM61V2
MMBV625M
MMBV622M
MMBV621M
MMBV620M

Váš spotřebič registrujte na stránkách www.akce-bosch.cz, kde je nutné vyplnit všechny požadované údaje a nahrát účtenku vašeho nákupu.

Registrace produktu je možná do 15.7.2022.

Účastník akce bude organizátorem kontaktován na telefonním čísle či e-mailu, který uvedl v registračním formuláři, a to obratem po vyhodnocení jeho nároku na dárek.

Dárek bude účastníkovi zaslán adresu, kterou uvedl do registračního formuláře, a to nejpozději do 21 dnů od dne schválené registrace. Účastník akce bude organizátorem kontaktován na telefonním čísle či e-mailu, který uvedl v registračním formuláři, a to obratem po vyhodnocení jeho nároku na dárek. V případě neúplné žádosti bude účastník akce vyzván organizátorem emailem nebo telefonicky k doplnění chybějících údajů, které musí účastník do deseti (10) kalendářních dnů poskytnout organizátorovi nazpět.

Vakuování potravin má značné výhody. Vakuovací funkci mixérů Bosch využijete k dlouhodobému uchování potravin suchého typu jako jsou ořechy, ale můžete prodloužit i trvanlivost čerstvých potravin. Nejvíc se tímto způsobem uchovává ovoce, zelenina i různé druhy masa. Vakuování je využitelné také při marinování nebo takto uložené maso mnohem rychleji nasává chutě a vůně z marinády a koření. Při ukládání potravin do mrazáku je vhodnější používat akuovací systém, protože se na potravinách ve vakuovaném stavu v mrazničce pak netvoří ledové krystalky. S vakuováním potravin předejdete jejich zbytečnému plýtvání. Vyzkoušet můžete i přivaření metodu ous vide, která je v současné době velmi populární v kuchařských kruzích.

Dárkem pro účely této akce je výrobek vakuová dóza Bosch MMZV0SB0 (dále jen "dárek"), který registrovaný účastník získá bezplatně k zakoupenému níže uvedenému modelu ručního ponorného mixéru s vakuovacím systémem, ručního šlehače s vakuovacím systémem nebo stolního mixéru s vakuovacím systémem.

Při svém nákupu tohoto spotřebiče na Alza.cz můžete uplatňovat také slevové kupóny a kódy, které naleznete na stránkách našeho slevového portálu slevovykupon.net. Ušetřit tak můžete další desítky procent ze svého nákupu ještě před úhradou. Získání dárku totiž není podmíněno kupní cenou.

Pořadatelem akce je společnost BSH domácí spotřebiče s.r.o., se sídlem Praha 5, Radlická 350/107c, PSČ 158 00, IČ: 25126954, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 51947


Komentáře

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.