Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Dárková balení od Notina nadchnou každého

Dárková balení od Notina nadchnou každého

24.4.2020 napsal(a) Honza H.

Málokdo řekne, že ho baví balení dárků. Přesto ale chceme lidem udělat radost svým dárkem a tak vyvineme určitou snahu, která ovšem může skončit dobře, ale i špatně. Pokud jste nakoupili parfémy, kosmetiku, make-up nebo další věci na Notino.cz, zajisté vás potěší, že můžete mít o starost méně. A nemusí vás to stát ani mnoho peněz. Notino.cz vám totiž dárek profesionálně a luxusně zabalí a ozdobí atlasovou stuhou. Perfektně vypadající balíček pak předáte nebo necháte poslat na adresu.

Kolik to stojí? 99. Nikdy víc. Můžete požádat o rozdělení do více krabiček a každá z nich vás vyjde na 99.

Notino.cz slevový kupón

Pokud chcete na Notino.cz objednat dárkové balení, pak před dokončením objednávky v košíku zaklikněte políčko - dárkové zabalení. Tam si zvolíte konkrétní barevnou variantu, určíte produkty ze své objednávky pro zabalení a jejich rozdělení do balíčků. Při výběru stejných barevných variací budou krabičky označeny, abyste poznali, který dárek patří komu.

Služba dárkového balení je poskytovaná pro většinu produktů v e-shopu. Pokud ovšem některý z produktů není možné zabalit, bude to označeno šedě a nebude možné takový produkt do dárkového balíčku přidat. Produkty pak přijdou ve stejné objednávce ale mimo dárkovou krabičku.

Do každé krabičky budou zabaleny maximálně 3 kusy produktů. To je maximum pro to, aby dárkový balíček vypadal i po otevřený krásně a reprezentativně. Pokud budete chtít zabalit víc produktů, musíte zvolit další krabičku. V rámci jedné objednávky je možné dostat až 4 dárkové krabičky. Jako dárek nemusí být ale zabalená celá objednávka. Můžete tak přidat i něco pro sebe, co bude vedle v běžné kartonové krabici.

Pokud chcete někoho překvapit, je možné doručit dárek rovnou k němu. Adresu obdarovaného vyplníte jako dodací adresu na konci objednávky a svou adresu pak dáte do fakturační adresy, Zbytek už bude zařízen za vás. Pokud ale budete chtít obdarovat více blízkých, musíte vytvořit více objednávek.

Na zabalení dárků si dávají záležet. To pro vás znamená, že dodání každé zásilky, která obsahuje balení do dárkové krabičky se může prodloužit o 1 - 2 pracovní dny. Prosím, proto s tím počítejte.

Krabička je při přepravě chráněna. Dárkové balení je vždy ještě vloženo do expediční krabice, aby se krabička nepoškodila. Faktura se do balíčku vkládá pouze v případě osobního odběru. Při doručování objednávky kurýrní službou ji najdete pouze v e-mailu.

I dárkově zabalené produkty je možné samozřejmě vrátit. Vrátit ale nemůžete dárkové balení - pouze samotný produkt.

POZOR!! Pokud vám obchod řekne, že profesionální dárkové balení není dostupné, zkuste to další den. Obzvláště v období vánoc je totiž o balení velký zájem a tým má omezenou kapacitu. Počet dárkových balení denně je proto omezený.

Dárkové balení je také dostupné přímo na některých pobočkách. Jejich seznam najdete přímo na Notino.cz.

Komentáře

CAPTCHA

Notino.cz slevový kupón

Internetová parfumerie, která nabízí originální značkové parfémy a kosmetiku s expresním doručením. V nabídce najdete parfémy značek jako Dolce & Gabbana, Hugo Boss, Dior, Calvin Klein, Gucci, Armani, Bvlgari, Davidoff, Escada, Givenchy, Chanel.

Notino.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.