Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Dárková balení

Dárková balení

Co si budeme namlouvat. Kdo má pořád vymýšlet nové a nové dárky pro lidi, kteří mají každý rok narozeniny, svátky, výročí, Vánoce, Velikonoce, den špagetového monstra a podobně. Nejlepší je jim vrazit flašku.

Těm, které nemáte rádi koupíte flašku v supermarketu. Těm, které ale rádi máte budete chtít dopřát lepší flašku a proto je tu obchod Alkohol.cz, který takové dobré lahve, které neurazí nabídne. A protože jim nechcete dát jenom takovou flašku, budete chtít aby byla hezky zabalená nejlépe s nějakým dárkem nebo prostě v hezké krabici.

Na Alkohol.cz můžete navštívit sekci dárkových balení, kde zakoupíte dárková balení se sklem a bez skla. Najdete tu balení v řádu stokorun ale také klidně láhev za 80 tisíc. Ovšem někomu, komu dáte takovou lahev - toho už nemáte jen rádi, toho se smrtelně bojíte (CEO velké organizace - alias Váš zaměstnavatel).


Alkohol.cz

Alkohol.cz slevový kupón

Internetový prodej barmanských potřeb a alkoholických nápojů. Na Alkohol.cz naleznete kufry, sady, nalévátka, strainery, flairové lahve a otvíráky. V sortimentu naleznete odměrky, paličky, šejkry. Alkohol z celého světa - šampaňská vína, destiláty, likéry, koňaky, whisky a rumy.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.