Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Dárkové poukazy Hodinky.cz

Dárkové poukazy Hodinky.cz

Obchod Hodinky.cz je obchodem s velkým výběrem hodinek nejznámějších značek, který spadá pod skupinu obchodů Vivantis a sdílí jejich skvělý zákaznický servis. Na hodinky.cz si vybere rozhodně každý.

Pokud se ale bojíte, že obdarovanému by se hodinky, které Vy vyberete nelíbili, není nic jednodušího než zakoupit dárkový poukaz. Dárkové poukazy jsou zaslány okamžitě na Váš e-mail nebo si můžete objednat jejich zaslání zcela zdarma ve vytištěné podobě. K dispozici jsou dárkové poukazy 500, 1 000, 2 000, 3 000, 4 000 a 5 000 Korun. Tyto poukazy jsou použitelné pro všechny obchody skupiny Vivantis - Krasa.cz, parfemy.cz hodinky.cz sperky.cz, prozdravi.cz a vivantis.cz

Elektronické i papírové poukazy uplatníte snadno v košíku. Jednoduše přepíšete kód poukazu do políčka pro to určené a bude automaticky uplatněna sleva ve výši hodnoty poukazu.


Hodinky.cz

Hodinky.cz slevový kupón

Internetové hodinářství Hodinky.cz nabízí několik tisíc modelů značkových hodinek pro muže, ženy i děti. Hodinky Casio, Festina, Axcent of Scadinavia, Esprit, Morellato, Adidas, Storm, Citizen, Dolce&Gabbana, Lacoste a další.

Hodinky.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.