Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Dárkový poukaz na nákup kryptoměny od Alza.cz

Dárkový poukaz na nákup kryptoměny od Alza.cz

14.1.2021 napsal(a) Honza H.

Bitcoin přes svátky dosáhl svého historického maxima. I běžný člověk tak pomalu přemýšlí, že investice do kryptoměn by mohla být zajímavou alternativou. Alza.cz proto přináší možnost každému, kdo by měl zájem. Nakoupit tu můžete dárkový poukaz, který slouží na směnu kryptoměny dle vlastního výběru.

Poukaz není vázán na konkrétní kryptoměnu. Až při směně si vyberete, kteoru byste chtěli. Kryptoměnu můžete poslat přímo do Trezoru nebo do vaší stávající peněženky. Na směnu máte jeden rok od nákupu poukázky. Můžete tak trochu spekulovat a najít tu nejlepší chvíli pro nákup. Je to nejjednodušší způsob pro vstup do světa kryptoměn a jedná se také o skvělý dárek.

Elektronický nebo tištěný dárkový poukaz je možné nakoupit jako běžné zboží na Alza.cz. Po připsání platby vám bude odeslán poukaz opatřený bezpečnostními prvky proti zneužití s kódem za stíracím kódem. V nabídce jsou aktuálně nejpopulárnější kryptoměny Bitcoin a Litecoin. Pokud začínáte a nemáte svoji peněženku pro vybranou kryptoměnu, tak si ji při uplatnění můžete vytvořit. Kryptoměnu si můžete nechat poslat přímo do hardwarové peneženky trezor.

Alza.cz se snaží poskytnout svým zákazníkům také spoustu informací o kryptoměnách včetně aktuálních kurzů. Zakoupit můžete také hardwarové peněženky Trezor nebo Google Titan. Jsou skvělým doplňkem k dárkové poukázce i když někoho budete chtít obdarovat. Přejeme hodně štěstí při obchodování.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.