Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Dárky k nákupu v Yves-Rocher.cz

Dárky k nákupu v Yves-Rocher.cz

21.8.2018 napsal(a) Honza H.

Na našem facebookovém profilu jste si mohli všimnout, že právě probíhají dny doprav zdarma – tedy nepravidelná akce, kdy vybrané obchody nabízejí nákupy bez nutnosti platit za poštovné. Do této akce se připojil mimo jiné i obchod Yves-rocher.cz, který tolik zbožňujete.

Yves-Rocher.cz slevový kupón

Dny dopravy zdarma ale dnešní půlnocí končí. Není to ovšem důvod k tomu, abyste přestali nakupovat ve skvělém obchodě Yves-Rocher.cz. Třeba už proto, že ke svým nákupům můžete získat zajímavé dárky.

Ano, je to tak – za nákup v Yves-Rocher.cz získáváte dárky automaticky, pokud splníte minimální hodnotu objednávky. Svůj první dárek dostanete už ve chvíli, když Vaše objednávka překročí 250 Kč.

Aktuálně můžete při překročení této hranice vybírat ze 2 dárků:

Růst vlasů můžete podpořit díky skvělému šamponu od Yves rocher o velikosti 300 ml. Zvolit ale můžete také koncentrovaný šampon pro zářivé vlasy.

Yves-Rocher.cz slevový kupón

Další dárek z Yves-Rocher.cz získáte, pokud Vaše objednávky překročí 899 Kč. Neznamená to, že dárek bude nahrazen, znamená to, že dostanete další dárek. Při překročení této hranice na Vás čeká kúra proti vypadávání vlasů. Pokud jsou Vaše vlasy v pořádku, pak můžete zvolit jako alternativu vysoce vyživující tělové mléko.

Yves-Rocher.cz slevový kupón

Dárky se samozřejmě neustále mění. Pokud nejsou aktuálně dostupné, můžete očkávat jejich nahrazení v blízké době. Informace o dárcích, akčních nabídkách nebo novinkách v Yves-rocher se k Vám dostanou ze 2 zdrojů. Tím prvním je samozřejmě internetový newsletter obchodu. Alternativou je pak náš slevový portál SlevovyKupon.net, který pro Vás sleduje aktuální akční nabídky a slevové kódy v Yves-Rocher.cz. I u nás se můžete přihlásit k odběru novinek z Yves-Rocher.cz – stačí se u nás zaregistrovat a přidat si obchod Yves-Rocher.cz mezi své oblíbené.

Při označení několika obchodů, jako oblíbených Vám do e-mailu bude chodit informační buletin, který Vám oznámí, pokud se v obchodě objeví nějaký zajímavý slevový kód nebo akční nabídka, které by Vás mohly zajímat. Žádné otravné reklamní texty - pouze čisté a přehledné informační e-maily s odkazem přímo na slevu.

KomentářeYves-Rocher.cz slevový kupón

Yves Rocher, internetový obchod Yves Rocher, e-shop Yves Rocher, prodej výrobků Yves Rocher, výrobky pro zeštíhlení, krém proti stárnutí pleti, krém proti vráskám, péče o pleť, péče o tělo, přírodní kosmetika.

Yves-Rocher.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.