Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Dárky měsíce června na Yves-Rocher.cz

Dárky měsíce června na Yves-Rocher.cz

Možná už jste zvyklé, že na yves-rocher.cz dostáváte ke svým nákupům zajímavé dárky. Ani měsíc červen není jiný. Přichystáno je pro vás celkem 6 různých dárků z nichž si můžete v košíku obchodu Yves-rocher.cz vybírat.

V kategorii nákupu od 250 Kč (minimální hodnota pro získání dárku) na vás teď čeká Tonikum Hydry Végétal Yves Rocher, dále Konvalinka sprchový gel a jako poslední regenerační sprchový balzám pro velmi suchou pokožku.

Pokud bude vaše objednávka větší a přesáhne 899 Kč, máte na výběr další dárky - parfémovanou vodu Evidence, užitečný sprej na opalování, který nezanechává žádné stopy s ochraným faktorem 30 nebo denní omalzující péče Elixir Jeunesee.

A příští měsíc se na vás samozřejmě budou těšit další dárky. Nezapomeňte před nákupem také navštívit stránky našeho slevového portálu slevovykupon.net, abyste věděli, zda nemůžete při nákupu na yves-rocher.cz ušetřit.


Yves-Rocher.cz

Yves-Rocher.cz slevový kupón

Yves Rocher, internetový obchod Yves Rocher, e-shop Yves Rocher, prodej výrobků Yves Rocher, výrobky pro zeštíhlení, krém proti stárnutí pleti, krém proti vráskám, péče o pleť, péče o tělo, přírodní kosmetika.

Yves-Rocher.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.