Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Dárky zdarma a další výhody k nákupu na Magnet-3pagen.cz

Dárky zdarma a další výhody k nákupu na Magnet-3pagen.cz

18.2.2019 napsal(a) Nikola B.

Magnet-3pagen.cz je obchodem plným potřeb pro domácnost, praktickými pomůckami, dekorací, pomůckami pro zdraví, kosmetiky a mnoha dalším zbožím, které nám krášlí domov i zjednoduší život. Takový opravdu sympatický obchod s celkem příznivými cenami a různorodou nabídkou. A dárky zdarma! V těchto dnech můžeme ke své objednávce získat hned tři.

Magnet-3pagen.cz slevový kupón

Tím prvním jsou dámské náramkové hodinky s nastavitelným páskem krokodýlího vzhledu. Jsou osázeny 26 skleněnými kamínky s diamantovým vzhledem. Zadní strana je z nerezové oceli a přední z hliníku. Řemínek je plastový. Pro získání tohoto dárku je třeba nakoupit nad 899 Kč a zadat slevový kód nacházející v newsletteru. Tato akční nabídka platí jen do konce února (nebo do rozdání zásob).

Druhým dárkem zdarma je jídelní servis pro šest osob. Vybrat si lze ze dvou motivů: motiv "Růže" a "Safari". K tomuto jídelnímu servisu je možno si přikoupit ještě sadu dezertních talířů pro šest osob ve stejném motivu a to za příplatek 249 Kč. Jídelní talíře: každý ø 23 cm. Dezertní talíře: každý ø 19 cm. Materiál: 100% plast. Jídelní servis je platný do konce května (nebo do rozdání zásob).

Magnet-3pagen.cz slevový kupón

Třetí dárek je sleva 100 Kč. Tu je možné získat taktéž k nákupu nad 899 Kč a zadáním slevového kódu, který je vepsán jak v nejnovějším newletteru, tak na stránkách obchodu. Akce je platná jen pár dní, do 21. února.

Dárky zdarma se často mění, přibývají či rychle mizí. Pokaždé nám ale k objednávce něco přidají. Nechybí samozřejmě doprava zdarma a možnost vrátit nevhodné zboží. Dopravu zdarma získáme ke každému nákupu nad 1 500 Kč a 100 dní máme na vrácení. V případě zájmu o tuto službu je třeba zaškrtnou příslušné políčko v nákupním košíku, cena služby je 49 Kč.

Magnet-3pagen.cz nabízí své produkty i na stránkách tištěného katalogu. Ten si lze objednat zcela zdarma, vyplníme-li pár základních informací. V poštovní schránce ho budeme mít přibližně za týden. V katalogu najdeme nápady na dekorace i tipy na dárky, mnoho praktických pomocníků do kuchyně a domácnosti, efektivní šetřiče energie a jiné novinky za výhodné ceny. Nebo si ho prohlédnout v online verzi, pod "Chci zaslat katalog", tam se také nachází archiv starších čísel.

Magnet-3pagen.cz slevový kupón

Do Novinek přidávají každý měsíc várku čerstvého zboží. V té aktuální únorové nás lákají na blížící se velikonoční svátky, najdeme v ní desítky jarních dekorací od závěsných do místností po zahradní slavnostní osvětlení. Neprodávanější novinkou jsou dva Polévkové hrnky do mikrovlnné trouby za 219 Kč. Hrnky vhodné na cesty, do kanceláře i domácnosti. Oblíbené jsou také Slévací hrnce na scezení těstovin nebo zeleniny s perforovanou poklicí. Sada je cenově zvýhodněna, s dvěma kusy ušetříme 20%. V sekci Výhodné ceny se nachází přes tisíc položek do 199 Kč.

... a nově je přidána soutěž o Škodu Rapid. Pokud uskutečníme objednávku v hodnotě alespoň 1 500 Kč, získáme na faktuře unikátní soutěžní kód, který zaregistrujeme na www.autoza1500.cz a už je čekáme. Čím více nákupů, tím větší šance na výhru. Soutěž probíhá od 18. 2. 2019 do 31. 5. 2019. Bližší info na Magnet-3pagen.cz.

Komentáře

Magnet-3pagen.cz slevový kupón

Zásilkový obchod Magnet 3Pagen nabízí dekorace a praktické domácí pomocníky pro váš domov i zahradu.

Magnet-3pagen.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.