Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Den dětí s 20% slevou na Albatrosmedia.cz

Den dětí s 20% slevou na Albatrosmedia.cz

26.5.2018 napsal(a) Nikola B.

Mezinárodní den dětí je dnem, kdy neslaví jen děti ale i obchody. Další z "těch" svátků, kdy e-shopy lákají a rozesílají to nejzajímavější ze své nabídky. My se tentokráte zaměřili na obchod plný knih - Albatrosmedia.cz. Řekněme si upřímně, jistě se mezi námi najdou tací, kterým knihy nic neříkají a tento sortiment vídávají jen přes sklo knihkupectví při nedělní procházce nákupním střediskem. Naštěstí je ale více těch, kteří knihy jednoduše milují. Pokud mezi ně patříte i vy či vaše dítka, zbystřete. Albatrosmedia.cz totiž právě teď nabízí všechny dětské knížky z nakladatelství Cooboo, Egmont a Fragment se slevou 20%.

Z každého zmíněného nakladatelství jsme pro vás vybrali tři nejzajímavější: z Fragmentu doporučujeme třeba Prohnilé město, druhý díl oceňované fantasy série Šest vran od bestsellerové autorky Leigh Bardugo, zlevněný na 319 Kč. Cooboo nabízí například Věž úsvitu, bonusový příběh k bestsellerové sérii Skleněný trůn s Chaolem Westfallem jako hlavním hrdinou za 279 Kč. A z Egmontu nám padl do oka dobrodružný příběh s názvem Renegáti (syndikátem lidí s neobyčejnými schopnostmi, kteří se vynořili z trosek zničené společnosti a zavedli znovu řád tam, kde dosud vládl chaos...), první knize dvoudílné série od bestsellerové autorky M. Meyerová za 279 Kč. Nebo raději něco romantičtějšího, když je ten květen? Žádný problém! Zkusit můžete třeba sérii Selekce nebo romány Jenny Hanové. Velmi oblíbeným kouskem je také Hyperversum Next – Brána času. Jeden z nejúspěšnějších románů v žánru LitRPG pojednává o dívce jménem Alex, která objeví tajemný vzkaz, díky kterému se ocitne uprostřed virtuální vesnice ve 13. století. Jenže Hyperversum není jen hra, ale paralelní virtuální realita a Alex netuší, jak se vrátit do skutečného světa. Poté, co se stane svědkem zločinu, nezbývá jí, než proplout světem intrik, soubojů a zachránit si vlastní život.

Albatrosmedia.cz slevový kupón

A nezapomeňte na Zásilku z Knihozemě – říši dětských příběhů. Tam můžete uplatnit slevový kód, který najdete jak v čerstvém newsletteru, tak u nás na Slevovykupon.net, na poštovné zdarma. Kód platí jen do 28. května! A co že to ta Knihozemě vlastně je? Jsou to ty nejkrásnější dětské knihy, momentálně v ní najdete 12 úžasných kousků od oblíbených dětských autorů. Chcete svým dětem vybrat kvalitní knihu, která je zaručeně potěší? Pak nezmeškejte Zásilku z Knihozemě a objednávejte už nyní.

Na výběr je toho opravdu hodně, ale pokud si přece jen nejste jisti, doporučujeme nákup dárkového poukazu v hodnotě 500 nebo 1 000 Kč. Elektronický dárkový poukaz s platností 12 měsíců určený k jednorázové úhradě nákupu v e-shopu. Dárkový poukaz bude po přijetí platby doručen e-mailem ve formátu PDF.

Albatrosmedia.cz slevový kupón

Nabídku Vám zpříjemníme určitě další informací a ta se týká dopravy zdarma. Pokud objednávka přesáhne 800 Kč, za dopravu neplatíte. Albatrosmedia.cz má také svůj věrnostní program. Jeho cílem je odměnit pravidelné registrované zákazníky obchodu dodatečnými bonusy ve formě zajímavých slev na objednávku nebo věcných dárků a odměn. Přehled o dárcích naleznete po přihlášení pod svým přihlašovacím jménem v uživatelském menu v sekci Věrnostní program v katalogu dárků.

Vybrali jste si? Den dětí se blíží!

Komentáře

Albatrosmedia.cz slevový kupón

Internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz poskytuje svým zákazníkům pestrou škálu knih a multimédií určených pro děti i dospělé a navíc ke každému nákupu nad 1000 Kč získáte poštovné a knižní dárek úplně zdarma.

Albatrosmedia.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.