Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Děsivý pohled démona - Halloween

Děsivý pohled démona - Halloween

30.10.2017 napsal(a) Honza H.

A je tu opět ten nenáviděný komerční svátek importovaný z Ameriky, který Vás nutí nakupovat kostýmy a sladkosti, ačkoliv vlastně ani nevíte, jak svátek vznikl, a co reprezentuje. Možná k tomu ale přistupujete špatně.

Vasecocky.cz slevový kupón

Co je smyslem každého svátku? Oslavit něco nebo někoho, a především u toho mít kopec srandy a mít se dobře. Zapomeňte na to, odkud ten svátek je (mimochodem pochází z keltské tradice – tedy převážně z Velké Británie – nikoliv z Ameriky, jak se velká část z Vás možná domnívá). Je to svátek předvečeru všech svatých – u nás tedy jinak oslavovaný jako Památka zesnulým. Všimněte si, že v podstatě slavíme stejnou věc, jen jinými zvyky. To se ale může snadno změnit za čas.

Pokud Vám připadá, že slavit svátek, který není náš je hloupé, pamatujte že například zdobení Vánočního stromečku je záležitostí, která pochází z Německa a vznikla pouze před pár stoletími. Ježíšek by si asi proto klepal na hlavu, kdyby Vás viděl, jak na uříznutý smrček věšíte plastové ozdoby. Stejně jako Vás nikdo nenutí zdobit Vánoční stromeček, nikdo Vás ani nenutí se převlékat za strašidla na Halloween – přesto obojí je sranda. Pokud ji nechcete dopřát sobě, dopřejte jí alespoň svým dětem – převléknout se za strašidelné charaktery je přece lepší než sedět u počítače celý večer.

A proč Vám to píšu? Protože Vám samozřejmě chci nabídnout slevu na něco, co si musíte koupit, abyste opět měli důvod nadávat nad komerčností tohoto svátku.

Převlek si můžete klidně vyrobit sami doma – není to přece žádný problém, vždyť už prostěradlo s vyřezanými dírami pro oči se dá pokládat za převlek za strašidlo. Kreativitě se meze nekladou. Díky skvělému make-upu a různým materiálům zase můžete na svém obličeji vyrobit v podstatě jakoukoliv strašidelnou masku – opět po domácku. Já Vám ale chci nabídnout možnost vylepšit svůj obličej o něco, co si rozhodně po domácku vyrobit nemůžete – kontaktní čočky.

Měnit barvu svých očí je dnes módním trendem, který není pro každého. Stojí to peníze a je to spíš rozmar a módní doplněk. Koupit si ale pár kontaktních čoček pro speciální příležitosti, kdy chcete vypadat zábavně nebo naopak démonicky je naprosto v pořádku. A podpořit v tomto trendu se Vás samozřejmě snaží i obchodníci. Vasecocky.cz Vám nabízí slevu na kontaktní čočky:

• ColourVUE Crazy Lens dioptrické
• ColourVUE Crazy Lens nedioptrické
• FUN kontaktní čočky nedioptrické
• ColourVue Sclera Crazy Lens 17 mm nedioptrické
• ColourVue Sclera Full Eye Lens 22 mm nedioptrické

V akci jsou tedy varianty dioptrické pro Vás, kdo nosíte brýle nebo kontaktní čočky, ale také pro ty, kteří žádnou korekci zraku nepotřebují. Tyto čočky Vás možná překvapí, protože kryjí dokonale Vaši přirozenou barvu očí a vypadají v podstatě stejně jako na fotkách. Na výběr je opravdu hodně motivů – mnohem více než vidíte na tomto obrázku.

Vasecocky.cz slevový kupón

Speciální nabídku v obchodě Vasecocky.cz můžete využívat do 31. října. Sleva se přidává po kliknutí na "chci čočky" v banneru v záložce Halloweenské akce, kterou naleznete na titulní stránce. Nepotřebujete vkládat žádný slevový kód – stačí přejít do obchodu přes náš odkaz a získat svou slevu.

Přeji Vám příjemnou zábavu při strašení a ostatním přeji dostatek tolerance ke koledníkům.

Komentáře

Vasecocky.cz slevový kupón

Kontaktní čočky a příslušenství od profesionálů. 99 % variant produktů skladem. Acuvue, Air Optix, Focus, Surevue, Proclear, Dailies, Freshlook a další značky.

Vasecocky.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.