Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Děti mohou zkoušet zboží na prodejnách Sportisimo.cz

Děti mohou zkoušet zboží na prodejnách Sportisimo.cz

21.1.2021 napsal(a) Honza H.

Všichni asi víte, že prodejny oblečení a sportovního oblečení jako je Sportisimo, jsou pro prodej na místě uzavřené. Nově ovšem vláda zařadila sortiment dětského oblečení mezi povolené zboží pro prodej na místě. Vaší nejlepší sázkou je sice stále online objednávání na sportisimo.cz. Ovšem nyní můžete vzít své děti s sebou a ty si budou moct objednané zboží vyzkoušet na prodejně. Obzvláště u dětí je toto důležité, protože rostou strašně rychle a nikdy nemůžete mít jistotu, která velikost jim padne.

Sportisimo.cz slevový kupón

Toto opatření je v platnosti od 19. ledna 2021 od 12:00. Aby vám nákup zpříjemnili, budete mít kromě dětského sortimentu k dispozici také lavice k sezení a kabinky.

Běžným způsobem můžete nyní v prodejnách nakoupit dětské oblečení, dětskou obuv, sportovní výživu a dárkové poukázky. Stále platí, že musíte dodržovat hygienická opatření. Při vstupu si tedy vydezinfikujte ruce a po dobu vyzvednutí, nákupu i zkoušení mějte nasazenou roušku nebo respirátor. Pokud je to možné, zboží si zkoušejte na vlastní prádlo. Roušky si při tom pokud možno nesundávejte.

Na prodejnách můžete dětské zboží také měnit, vracet a reklamovat. Pánské, dámské a ostatní zboží můžete pouze vracet a reklamovat, nikoliv na prodejně nakupovat.

Při nákupu na internetu máte tu výhodu, že při svých nákupech můžete využívat slevové kupóny a kódy, které naleznete na stránkách našeho slevového portálu SLevovykupon.net. Přejeme vám příjemný nákup a zimu plnou sportovních zážitků.

Komentáře

CAPTCHA

Sportisimo.cz slevový kupón

Největší síť maloobchodních prodejen v ČR, s vlastním e-shopem, se zaměřením na sportovní vybavení, textil a obuv. Nabízejí vše pro sport a volný čas od renomovaných světových i českých značek, a to od sportovního oblečení, fitness vybavení...

Sportisimo.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.