Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Dětský domácí textil s oblíbenými motivy levněji

Dětský domácí textil s oblíbenými motivy levněji

20.7.2018 napsal(a) Honza H.

Vždycky Vám rádi představíme obchod, který se nově dostal do naší databáze. O to víc nás těží, že Vám hned na úvod můžeme nabídnout zajímavou slevu. Pojďme se tedy podívat o jaký obchod se jedná.Děti. Nekonečný zdroj větru v peněžence. Neustále by chtěly něco nového. A my stále dokola podléháme jejich žadonění a to i přesto, že děti často o danou věc velmi brzo ztratí svůj zájem. Zboží, které obchod detidoma.cz nabízí, ale bude děti provázet každý den a garantujeme Vám, že pokaždé když půjdou do postele, budou jej obdivovat. Jedná se o dětské povlečení a další dětský textil.

V sortimentu dětského povlečení v obchodě Detidoma.cz máte na výběr velikosti 100x135, 140x200, 160x200. Ve vzorech pak můžete hledat motivy jako jsou: 101 dalmatinů, Angry birds, Aristokočky, Auta, Hannah Montana, Hasič Sam nebo třeba Hledá se Dory a mnohé další. Cena za povlečení se podle aktuálně platné slevové akce pohybuje někde mezi 500 a 600 Kč, což je cena, za kterou koupíte běžné povlečení pro dítě se vzory, které ho unudí k smrti.

Že prostěradlo k těmto povlečením musí být bílé? Ale vůbec. Všechny výše zmíněné motivy naleznete i na prostěradlech dostupných opět v různých velikostech.

Prochází Váš potomek fází, kdy svou oblíbenou animovanou pohádku musí mít prostě všude? Není problém, protože Detidoma.cz nabízí i ručníky a osušky na kterých nechybí Star Wars, Superman, Tlapková patrola, Trollové, Shimmer a Shine, Spiderman, Avengers a mnohé další.

Mezi dalším zbožím pak můžete hledat také batohy a tašky se stejnými motivy. Můžete tak vytvořit krásný dárkový set.

Detidoma.cz slevový kupón

A nyní k tomu nejlepšímu. Detidoma.cz patří k řetězci obchodů, které jsou partnerem našeho slevového portálu. Pokud tedy budete nakupovat na DetiDoma.cz vždy skrze náš slevový portál SlevovyKupon.net, vyberete si v nabídce vždy akční kód na 5 % slevy z celé objednávky v tomto obchodě.

Potěšte tedy svou malou princeznu k narozeninám či Vánocům sadou povlečení, prostěradla a osušky třeba s motivem Ledového království, které tolik zbožňuje. A když už v tom budete, nezapomeňte na toho malého raubíře, co zbožňuje Sporťáka McQueena a jeho kamarády z Kardanové lhoty.

Detidoma.cz slevový kupón

To je od nás už vše, přejeme Vám příjemné nakupování v Detidoma.cz a dalších obchodech.

KomentářeDetidoma.cz slevový kupón

Dětský domácí textil. Povlečení, prostěradla, ručníky, polštářky a další zboží s dětskými motivy.

Detidoma.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.