Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Digitální distribuce JRC.cz

Digitální distribuce JRC.cz

Digitální distribuce her má jednu hlavní výhodu. Ihned můžete hrát hru, na kterou jste zrovna dostali chuť. Stačí si ji v obchodě objednat a bude Vám dodána okamžitě v jakoukoliv denní dobu - tedy za předpokladu, že budete platit platební kartou. To všechno zvládnete z pohodlí Vašeho domova.

Digitální obsah je nutné uhradit platební kartou, pouze tak je možné zajistit okamžité dodání zboží. Pokud Vaše karta nedokáže provádět platby přes internet, pak budete muset navštívit některou z prodejen a zboží si tu zakoupit za hotové.

Pokud nastane během transakce jakýkoliv problém, je tu pro Vás zákaznický servis, který Vám pomůže s řešením případných potíží z digitální distribucí her. U JRC se nemusíte bát - každý krok objednávky je zaznamenáván, takže operátor vždy odhalí problém - o své peníze rozhodně nepřijdete.


Jrc.cz

Jrc.cz slevový kupón

Zabýváme se maloobchodním prodejem a výkupem počítačových i konzolových her a příslušenství. Nabízíme akční, dětské, sportovní, strategické, závodní a další hry včetně adventur na PlayStation 3 a 4, X Box, Nintendo i PSP. Prodáváme e-knihy, deskové a karetní hry, figurky a hračky.

Jrc.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.