Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Distanční výuka? Alza.cz má pro vás vše nutné

Distanční výuka? Alza.cz má pro vás vše nutné

14.9.2020 napsal(a) Honza H.

Těžko bychom mohli říct, že koronavirus je pozitivní věc. Přesto nám jeden pozitivní aspekt do života přináší. Najednou jsme zjistili, že mnoho věcí, pro které jsme každý den dojížděli nebo docházeli, jde řešit v 21. století pohodlně z domova.

Alza.cz slevový kupón

Žáci se sice 1. září vrátili do škol. Nyní ale případy nakažených výrazně rostou a celé třídy nebo učitelské sbory končí v karanténě. Možná je další uzavření škol nevyhnutelné. A distanční výuka se opět stane nutností. A to stejné se může stát s mnoha kancelářemi po celé české republice. Není to žádná tragédie. Ovšem je to určitá investice, kterou musí každý pracující respektive rodič provést.

Alza.cz si pro vás připravila speciální sekci, kterou využijete ve chvíli, kdy potřebujete vybavit svůj byt či dům technikou pro vzdálený přístup ke vzdělání nebo kancelářské práci. Základem jsou počítače.

Základem je počítač, který splňuje minimální požadavky pro spuštění potřebného softwaru a vzdálenou komunikaci. Prakticky všechny notebooky z nabídky Alza.cz zvládnou takovou práci. Ovšem nejsou jedinou možností. Zakoupit můžete hybridy mezi tabletem a PC, samotné tablety a také kompletní stolní počítače s monitorem. Nezapomeňte ovšem také na příslušenství - tiskárny, myši, klávesnice a také kamery. V nabídce je také software.

Alza.cz nabízí ten nejširší výběr s okamžitým doručením. Navíc nabídne flexibilní možnosti financování. Nakoupit můžete dnes a platit až za 2 měsíce nebo můžete zvolit některou z možností splátek. S výběrem nebo instlací vám pak pomůže nonstop specializovaný tým na org@alza.cz.

Při nákupu nad 100 000 navíc dostanete Ozobot zdarma.

Samozřejmě je jasné, že ne každý umí své nové zařízení nainstalovat. Alza.cz přichází v rámci programu distanční výuky a home officu také se speciálními službami: instalace microsoft office na dálku, instalace na dálku a první spuštění operačního systému windows včetně instalace programů, poradenctví a vuka základního ovládání windows u zákazníka, instalace systému u zákazníka, rozjezd nového počítače či notebooku ...

Nezamlouvá se vám myšlenka koupě nové elektroniky a chcete jen dočasně (než koronavirus vyprchá) pronajmout to nejmodernější zařízení? Počítač nebo mobilní telefon si můžete na Alza.cz pronajmout. Platíte měsíční nájemné, které obsahuje i pojištění proti rozbití nebo krádeži zařízení.

Aktuálně je tu na pronájem Alza NEO akční nabídka ponujmu notebooků: možnost předčasného ukončení pronájmu již pro 4. měsíci za odstupné ve výši 2 měsíčních splátek nebo po 8. měsíci za odstupné ve výši 1 měsíční splátky. Pronájem zařízení je nabízen jak fyzickým osobám, tak firmám. Pro firmy rádi vypracují nabídky na míru. Konkrétně se pronájem elektorniky týká mobilních telefonů, chytrých hodinek, notebooků, počítačového softwaru, herních zařízení, tiskáren a kancelářské techniky, ale také hobby a sportovních potřeb.

Věříme, že Alza.cz splní všechny potřeby, které budete mít k tomu, abyste mohli pohodlně pracovat i studovat z domova.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.