Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Dnes všechny bundy levněji o 25 %

Dnes všechny bundy levněji o 25 %

12.1.2018 napsal(a) Honza H.

Otto-shop.cz si pro Vás připravuje každý den nespočet akcí, na které Vás chce nalákat. Už poněkolikáté si i dnes pro Vás přichystal noční nakupování s výhodami. Každou noc se můžete na Otto-shop.cz těšit na jiné produkty.

 slevový kupón

Dnes můžete od 16:00 do 24:00 nakupovat všechny kabáty a bundy se slevou 25 % při zadání slevového kódu. Je jedno jaký střih, barvu nebo styl si vyberete. Slevový kód platí opravdu na celou nabídku nezlevněných bund.

Sleva je platná pro nezlevněné výrobky z hlavní kategorie "Dámská móda/bundy, Dámská móda/kabáty, Pánská móda / bundy a kabáty. Neplatí na kategorii Best Price a Sale. Akci můžete kombinovat pouze s jednou další výhodou a tou je doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč.

Pokud se Vám zrovna nehodí sleva na bundy, můžete využít také 500 Kč dárek. Po kliknutí na akci v Otto-shop.cz se Vám aktivuje sleva automaticky. Objednejte alespoň v hodnotě 2 000 Kč a z nákupu Vám bude automaticky odečteno 500 Kč. Tato akce se vztahuje na produkty s červenou cenou z kategorie Best Price a Sale. Opět jí není možné kombinovat s jinými produkty kromě dopravy zdarma nad 2 500 Kč. Slevu můžete využívat až do 13. ledna.

 slevový kupón

Doufáme, že se Vám akční nabídky na Otto-shop.cz líbí a pomohou Vám ušetřit peníze. My budeme další slevové akce v tomto obchodě dále sledovat.

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.