Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Dny Dopravy zdarma na Stoklasa.cz

Dny Dopravy zdarma na Stoklasa.cz

17.8.2018 napsal(a) Nikola B.

Také máte tyto dny rádi? My ano, proto vám o nich hned hlásíme! Akce "Dny dopravy zdarma" v e-shopu Stoklasa.cz probíhá od 20. 8. 2018 (12:00) do 22. 8. 2018 (do půlnoci). Jedinou podmínkou je, objednat si v hodnotě nad 248 Kč bez DPH ( tedy 300 Kč s DPH). Akce je platná pro doručení na území České republiky prostřednictvím České pošty a DPD Classic. Neplatí pro osobní odběr na prodejně.

Stoklasa.cz slevový kupón

U nás na Slevovykupon.net navíc najdete kupón s 20% slevou. Kliknutím kód zobrazíte, zkopírujete a zadáte do určené kolonky ve svém nákupním košíku. Nezapomeňte si prohlédnout nejnovější nabídku, v ní na Vás vyskočí například čerstvá várka zimních doplňků. My doporučujeme prohlédnout si pletené čepice s copánkovým vzorem zdobené bambulí, která věrně imituje pravou kožešinu v devíti barevných variantách. Bohatý je i akční sortiment - zleněno je momentálně 2 279 kousků od dekorace po bytové či módní doplňky. Některé produkty koupíte za velmi výhodnou cenu se slevou až 90%. VIP a TOP VIP velkoobchodní zákazníci si mohou objednat zboží z výprodeje o 48 hodin dříve než ostatní zákazníci. Po této době je možnost objednání zpřístupněna všem zákazníkům.

Před pár měsíci jsme si mohli všimnout, že Stoklasa prochází jistými změnami. Objednávky byly expedovány o něco déle a nové nabídky zboží pozastaveny. Čekání se ale vyplatilo. Stěhování do zbrusu nového, moderního skladu přineslo výhody v procesu vychystávání objednávek. Díky automatizované lince se nová objednávka okamžitě posouvá do stavu přijatá. Ihned dochází k vychystávání objednávky a v řádu desítek minut může být balíček připraven k odeslání. Nový skladový systém také přináší perfektní přehled o dostupnosti jednotlivých variant každého zboží, rychlejší zpracování, nové druhy dopravy a díky větším skladovacím prostorům v expedici zboží mohl obchod zrušit poplatek za platbu předem. Z našich zkušeností víme, že na některé větší objednávky se čekalo opravdu nepříjemně dlouho, tak snad je takto změna změnou k lepší a pocítíme ji i my.

Ještě ve stručnosti představíme Bonusový program na prodejnách. Jestliže se do něj zaregistrujete a založíte si Věrnostní kartu, bude Vám zrušen manipulační poplatek 20 Kč při každé e-shopové objednávce, budete moci reklamovat zboží bez paragonu (ty uschová za Vás), budete dostávat slevové kupóny na nákupy, dárky a mnoho jiných výhod. A co musím splnit pro zařazení do bonusového programu? Musí Vám být více jak 15 let a mít možnost dostavit se do jakékoliv prodejny (aktuálně má společnost Stoklasa v České republice 12 prodejen včetně 3 smluvních, a to v Olomouci, Opavě, Brně, Ostravě, Praze a ve Zlíně), kde vyplníte jednoduchý registrační formulář. Toť vše. Jako nový člen Bonusového programu Stoklasa získáte na místě automaticky přenosnou Věrnostní kartu. Členství v bonusovém programu je bezplatné. Pak už jen sbíráte body a získáváte odměny. Každý nákup na Stoklasa.cz se počítá!

Stoklasa.cz slevový kupón

A protože srpen skoro za námi a na nás všech stran útočí nabídky pro školáky, na Korálkovém webu naleznete inspirativní články s tématem na výrobu Quiet booku. Šitá kniha plná nápadů, zábavy a her určená sice pro ty nejmenší, ale možná vnukne nápad na tvorbu knihy pro budoucí prvňáčky :)

Komentáře

Stoklasa.cz slevový kupón

Velkoobchodní prodejce textilní galanterie. Internetový obchod s širokým sortimentem galanterního zboží.

Stoklasa.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.