Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Dny Marianne na Allegria.cz

Dny Marianne na Allegria.cz

12.9.2018 napsal(a) Nikola B.

A jsou tu zase, Dny Marianne! To znamená, že v období od 14. do 16. září 2018 máme možnost nakoupit se slevou a to nejen zde na Allegria.cz ale ve stovkách dalších e-shopech a kamenných obchodech. Momentálně je jich zapojených neuvěřitelných 6 500 a 180 obchodních center v Česku a na Slovensku. Dny Marianne jsou tu už po osmnácté! No vážně, jestli se chcete dozvědět víc, zjistit, kdo všechno je zapojen, jak velké slevy ten či onen obchod nabízí, pročtete si o Akci na oficiálních stránkách DnyMarianne.

Firmanazazitky.cz slevový kupón

Ale teď už k samotné akci na Allegrii. Ta pro nás připravila 20% slevu na všechny univerzální poukazy v nabídce. Prostě jenom vybereme hodnotu poukazu a necháme na obdarovaném, ať si rozhodne, který zážitek se mu líbí nejvíce. Vybrat si můžeme klasický v určité výši, který lze využít na jakýkoliv zážitek, nebo výběr specifikujeme tím, že věnujeme poukázku na určitý typ zážitku (letecký, pobytový, adrenalinový, gurmánský a další). Poukazy jsou v hodnotě od 1 000 Kč do 10 000 Kč. Použít jsou na jeden nebo více zážitků. Krom 20% slevy navíc dostaneme k poukazu krásné dárkové balení zcela zdarma.

Když se pro dárek z Allegria.cz rozhodnete, jediné, co musíte udělat je, vhodit poukaz do nákupního košíku, skočit k nám na Slevovykupon.cz a zkopírovat slevový kód do kolonky Promokód ve 3. kroku nebo se stavit v jednom z pražských stánků, kde to vyřeší komplet celé za Vás.

Jestliže na Allegrii nakupujete poprvé, čeká Vás milé překvapení. S registrací získáte 100 Kč slevu na první nákup. Pokud vyplníte i datum narození, můžete očekávat speciální narozeninové dárky v podobně slev a dalších výhod. Krom toho budete jako první informování o tom nejnovějším, co e-shop chystá. Newsletterových akcí využilo už více než 12 tisíc klientů.

Firmanazazitky.cz slevový kupón

Víme, že není zrovna příjemné v těchto zatím teplých dnech připomínat blížící se... svátky, ale protože se na Allegrii nachází přímo sekce označená "Vánoční dárky", musíme o nich alespoň okrajově dát řeč. No ano, jsou tu brzy, opravdu brzy a tak je možná na čase, začít o dárcích alespoň přemýšlet. A co je nejvhodnější, když si nejsme jisti konkrétním přáním? Darovat Univerzální dárkový poukaz! A když si jisti jsme, darujme Konkrétní poukaz. Těch je v sekci "Vánočních dárků" vážně hodně. Jsou rozděleny pro ženy, muže, děti, babičky, dědy, manželky, manžely nebo rovnou pro celou rodinu. Pro každého blízkého člena vybrala Allegria několik dárků, které určitě potěší a trefí se do vkusu. Mezi nimi najdeme například Plavbu po Baťově kanále za 2 000 Kč, Den na plachetnici za 2 900 Kč nebo Rodinný vstup do Aquapalace Praha za 1 749 Kč pro dva dospělé a dvě děti.

Dny Marianne jsou tu a je jen na nás, kde, jak a pro koho je využijeme. Na Slevovykupon.net bude přidáno vše, na co budeme stačit, protože 6 500 zapojených obchodů! :)

Komentáře

Firmanazazitky.cz slevový kupón

Nabízíme dárky pro všechny příležitosti. Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Prohlédněte si tipy na dárky, mezi kterými si vybere opravdu každý.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.