Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Dny Samsung na Alza.cz

Dny Samsung na Alza.cz

3.9.2018 napsal(a) Honza H.

Září je prvním školním dnem. Poslední roky nám ale také ukazují, že září jsou také dny Samsungu. Samsung dny nabízejí v tomto roce možnost pořídit si televizi od Samsungu za speciální cenu na Alza.cz. Nechcete-li tyto slevy zmeškat, zapamatujte si, že akce probíhá od 27. srpna do 30. září.

Alza.cz slevový kupón

Sleva se vztahuje na vybrané modely LED televizí a QLED. Firma Samsung začala ve svých modele používat technologii Quantum Dot. Tyto modely jsou označeny funkcí QLED. Tyto televizory nabídnou čistší barvy a hlubší černou. Prohlédnout si můžete propagační video zde:LED televize ale nejsou ještě k zahození. Přináší výhodnou cenu a stále prvotřnídní kvalitu. Velkou obrazovku, krásné barvy, HDR a nepřeberné množství dalších funkcí si dnes může dovolit opravdu každý. To všechno navíc v jemném rozlišení 4K. Zlevněné modely můžete vybírat z následující tabulky, kterou si pro Vás připravila Alza.cz v souvislosti se Samsung dny. Jak vidíte, úspora je zásadní a absolutní sleva se zvyšuje s původní cenou televizoru. Je pouze na Vás, zda se spokojíte pouze se vstupními modely, kde rozhoduje velká úhlopříčka nebo se necháte rozmazlovat funkcemi, které zajistí, že každý film, každý díl seriálu pro Vás bude nejen relaxací po práci, ale opravdovým zážitkem díky kterému každou scénu prožijete, jako byste v ní opravdu byli.

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz slevový kupón

Sleva se na Alza.cz kromě televizí samotných vztahuje také na vybrané soundbary – tedy přídavné reproduktory. Proč je potřebujete? Možná jste si všimli, že moderní televizory mají horší zvuk než mívaly staré velké bedny – přinejmenším horší basy. Při výrobě tenkých televizorů musejí výrobci šetřit místem a reproduktory naopak místo pro svou správnou funkci potřebují.

Nedostatečná zvuková vybavenost moderních televizorů se tedy řeší přídavnými soundbary – tedy dlouhou sadu reproduktorů ve tvaru dlouhé tyčinky, kterou položíte před televizi a namíříte reproduktory na diváka (běžně dnes reproduktory z televize míří dozadu na zeď a využívají odrazu zvuku, což není pro kvalitu zvuku vhodné). Se soundbary můžete dále prohloubit svůj zážitek, pokud nechcete nebo nemůžete po místnosti rozmístit reproduktory do všech směrů.

Alza.cz v rámci Samsung dní nabízí tyto 2 modely soundbarů za výhodnější akční cenu:

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz slevový kupón

Na Alza.cz je opravdu z čeho vybírat a slevy jsou značné. Dobře si nákup televizoru promyslete – máte na to celé září.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.