Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Doplňky pro konzumaci

Doplňky pro konzumaci

Nakupujete na Alkoholix.cz své oblíbené nápoje? Nezapomeňte si tedy prohlédnout také nabídku doplňků, které souvisí s konzumací nebo servírováním Vašich oblíbených nápojů.

Zakoupit tak můžete třeba stylové panáky ve tvaru bomby, užitečné kožené nebo nerezové cestovní panáky na posílení velké party nebo chladící gelové panáky, které samy nachladí alkohol, pokud jsou předem připravné v mrazáku. To platí také třeba pro chladící půllitr.

Jako dárek neurazí ani placatka - třeba jen maličká na klíče pro jeden či dva panáky nebo naopak ta obří o objemu skoro 2 litry !

Svoje pivo či víno pak neotevřete bez stylových vývrtek a otvíráků. Tyhle předměty nemusí být nudné. Třeba elektronickou vývrtku Vám bude závidět každý. Pokud je třeba obdarovaný kutil, hodit se může kladívko s otvírákem. Můžete tak pracovat a zároveň otvírat jeden lahváč za druhým (Jen pozor na bezpečnost práce !!!) To všechno a mnohem více Vám nabízí Alkoholix.cz,


Alkoholix.cz

Alkoholix.cz slevový kupón

Internetový obchod s alkoholickými nápoji. Široký výběr vynikající whisky, karibských rumů, prémiové vodky, tequily a mnoha dalších produktů za skvělé ceny."

Alkoholix.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.