Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Doporučte a sbírejte body

Doporučte a sbírejte body

Propadli jste sbírání babypoints na pinkorblue? Dobrá zpráva! Máme totiž pro vás super program. Máte v okolí někoho, kdo se chystá na miminko? Respektive, miminko se chystá na ně! Doporučte jim produkt nebo velký nákup na pinkorblue.cz a získejte 12.500 extra babypoints. Vaši přátelé nakoupí a vy sbíráte body.

Pokud se chcete tothoto programu účastnit, musíte mít už založený zákaznický účet na pinkorblue.cz a musíte mít za sebou alespoň jeden nákup.

Jako příklad: vaši přátelé nakoupí za 10 000 Kč a vám bude připsáno 10 000 bodů. Vy nakoupíte kolo za 2 000 Kč a ušetříte 100 Kč za body, které máte. Jednoduché. Čím více přátel doporučíte, tím více bodů získáte. Pokud tedy kolem vás zrovna probíhá babyboom, rozhodně byste toho měli využít a dopřát svému vlastnímu dítěti něco navíc za super cenu.


Pinkorblue.cz

Pinkorblue.cz slevový kupón

Pinkorblue.cz je jeden z největších online obchodů v České republice zahrnující vše pro miminka, děti a rodiče. Na trhu jsme od roku 2012. U nás najdete vše, co Vaše dítě bude od narození potřebovat. Od autosedaček a kočárků přes hračky, chůvičky až po slušivou kojeneckou a dětskou módu. V našem webovém obchodě vedeme přes 30.000 kvalitatitních výrobků známých značek – a těch den ode dne přibývá! Haba, Chicco, Schleich, Lego, ABC Design, Hauck, Cybex, Joie a Manduca jsou jen některé z našich nejlepších značek.

Pinkorblue.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.