Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Doprava zdarma a 20% sleva na knihy od Albatrosmedia.cz

Doprava zdarma a 20% sleva na knihy od Albatrosmedia.cz

13.11.2018 napsal(a) Nikola B.

Tak jako většina e-shopů se i Albatrosmedia.cz zařadil do Akce Dny dopravy zdarma, která začala platit právě dnes a končit bude 15. listopadu. V newsletteru a ani na úvodní stránce se sice o podmínkách akce moc nedozvíme, ale z předchozích let už víme, že nákup musí přesáhnout jistou částku. V tomto případě znovu 300 Kč. Další příjemnou zprávou je, že v knihkupectví nyní navíc nakoupíme se slevou 20%. Pokud tedy stále s vánočními dárky otálíte, určitě by nebylo na škodu prohlédnout si nabídku, protože ušetřit na poštovném a udělat radost nejnovějším bestsellerem (třeba od Alison Belshamová: Tatérka), to už stojí za uvážení, nemyslíte?

Albatrosmedia.cz slevový kupón

A když už jsme u Vánoc, Albatrosmedia.cz má v akci Disney Pohádkový adventní kalendář s 24 pohádkami až do Vánoc. Auta 3, Úžasňákovi, Petera Pana, 101 dalmatinů, Bambi, Popelku, Lvího krále, Příšerky s.r.o, Toy story, Krásku a zvíře, Na vlásku a další. Pohádka na každý den v kapse v deskách na šňůrku. Až do 15. listopadu můžete mít tento krásný kalendář o 120 Kč levnější.

Albatrosmedia.cz veškeré své "vánoční dárky" zařadil do štítku Vánoce, kde objevíme další podkategorie jako "Dárky pro děti, Dárky pro teenagery, Dárky pro dospělé, Dárky pro všechny, Dárkové knihy a Knižní boxy". Dárkové knihy a Boxy jsou také samostatně hned vedle. Pokud se vrátíme na úvodní stránku, vyskočí na nás nabídka nazvaná Knihkupectví plné dárků. V ní nalezneme onu 20% slevu, upozornění, že poštovné nemusíme platit od 800 Kč a stírací los pro každého. Ten dostaneme ke každé objednávce. Nejenže si s ním můžeme vysoutěžit slevu na svůj další nákup, ale ve hře je i stovka exkluzivních balíčků, v nichž najdeme vždy tři bestsellery podepsané jejich autory. Akce probíhá do 31. 12. 2018. Stírací losy do vyčerpání zásob.

A teď ke slevovým kódům, které visí u nás na Slevovykupon.net. První je 25% sleva, kterou můžete mít, pokud vložíte uvedený slevový kód do kolonky ve svém nákupním košíku. Druhý kód se týká knihy Karin Krajčo Babinská, Za sny – s ním není třeba platit za dopravu.

Albatrosmedia.cz slevový kupón

Nepřehlédněme ani akci nazvanou 1 kup & 1 daruj. Ta znamená, že pokud si koupíme jednu knihu, Albatrosmedia.cz druhou pošle tam, kde je potřeba. Za každý prodaný výtisk Nejlepší knihy o fake news!!!, dezinformacích a manipulacích během listopadu Nadace O2 a spolek Zvol si info rozesílá druhý výtisk zdarma do domovů a klubů pro seniory, dětských domovů, nízkoprahových center, škol a dalších zařízeních, kde má vzdělávání v mediální gramotnosti velký význam. Pomozme tedy šířit osvětu o fake news a udělejme před Vánoci radost sobě i ostatním. Více o akci na Albatrosmedia.cz.

A ještě stručně ke knižním novinkám. Halina Pawlowská vydala nový román Díky za fíky, který je volným pokračováním bestselleru Díky za každé nové ráno. Znovu o hlavní hrdince Olze a jejích dalších hořkosladkých dobrodružstvích. A jak správně tušíte, vše se opět bude točit kolem vztahů a věčného tématu lásky. A nesmíme zapomenout ani na Knihozem, kde je nová várka skvělých dětských knih na dlouhé podzimní a zimní večery...

KomentářeAlbatrosmedia.cz slevový kupón

Internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz poskytuje svým zákazníkům pestrou škálu knih a multimédií určených pro děti i dospělé a navíc ke každému nákupu nad 1000 Kč získáte poštovné a knižní dárek úplně zdarma.

Albatrosmedia.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.