Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Druhá jakost

Druhá jakost

Jde Vám hlavně o funkcionalitu a už méně o vzhled zboží? Na domacitechnika.cz se nic nevyhazuje. Pokud je něco rozbalené, mírně poškozené nebo i nefunkční, vždy se to prodá nebo nějak upotřebí.

Na Domacitechnika.cz můžete nakupovat v sekci druhé jakosti zboží poškozené dopravou, vrácené rozbalené zboží, mírně použité zboží či zboží s poškozeným obalem. U každého kusu naleznete důvod a fotografie problému. Pro sortiment platí záruka 24 měsíců pokud není uvedeno "na náhradní díly". Zakoupené zblží lze stále vrátit bez udání důvodu do 14 kalendářních dnů. Zboží dostanete vždy přebalené do dalšího nového chranného obalu.

Potřebujete náhradní díly? Poškozené zboží, které je nefunkční často zakoupíte za symbolickou cenu na náhradní díly. Pokud jste tedy kutiví, není problém si nakoupit zboží a opravit své nebo opravit to nové.


Domacitechnika.cz

Domacitechnika.cz slevový kupón

Specializovaný eshop na domácí, dílenskou a zahradní techniku. Prodej kompresorů, štípaček, žebříků, skleníků, bazénů, výčepů, trampolín, křovinořezů, sekaček, vyžínačů, zahradního nábytku, houpaček, stolových sestav, řetězových pil a další desetitisíce položek. Nízké ceny, akce, dopravy zdarma.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.