Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > DX dodává také z Evropských skladů

DX dodává také z Evropských skladů

DealExtreme.com je čínský prodejce. Ovšem zřizuje si také lokální sklady po celém světě a to včetně Evropy. A to se bude hodit pro nadcházející období.

Blíží se totiž doba, kdy skončí vyjímka pro nákup zboží bez DPH a cla pro zásilky z Číny. Pokud ovšem budete nakupovat z lokálních skladů EU, pak se o podobné věci nebudete muset starat. Abyste nakupovali z lokálního skladu, musíte podle toho zboží ze sortimentu obchodu Dealextreme.com vyfiltrovat podle lokálního skladu.

Bez ohledu na to odkud na Dealextreme.com nakupujete, můžete stále ušetřit ještě více peněz, pokud před odesláním objednávky navštívíte stránky našeho slevového portálu Slevovykupon.net, kde naleznete zajímavé akční nabídky stejně jako slevové kódy se kterými můžete ušetřit až desítky procent. Přejeme příjemný nákup na DX.com


Dx.com

Dx.com slevový kupón

DealExtreme je asi vůbec nejznámější čínský e-shop u nás, a to hlavně díky tomu, že objednané zboží už několik let bez problémů posílá, a také proto, že má obrovský výběr zboží, o příznivých cenách nemá cenu ani mluvit, jelikož je to snad u všech čínských obchodů samozřejmost.

Dx.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.