Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Ecoalf na TopShelf.cz

Ecoalf na TopShelf.cz

ECOLAF je španělská značka, která má abiciózní plán a to výrobu oblečení a obuvi z odpadu. Cílem je přeměna plastů, které se nacházejí ve středozemním moři na pelety, nitě a tkaniny. Tento proces se nazývá "Upcycling the ocean". ECOALF vytvořil Javier Goyenche v roce 2012 aby inovoval oděvní průmysl.

Javier vytvořil ekologicky šetrnou značku oblečení, která nemá žádný špatný dopad na přírodní zdroje světa bez vzniku odpadu.

Nabídka zahrnuje oblečení pro muže a ženy, batohy a také obuv. Všechny produkt yjsou vyrobeny ze 100 % recyklovaných materiálů. V nabídce obchodu Topshelf.cz naleznete stylové tenisky, které jsou tvořeny 59 % recyklovanými PET lahvemi a 41 % Soronou, což je recyklovaný nylon.

Chcete při nákupu ušetřit? Pak před odesláním objednávky z TopShelf.cz navštivte stránky našeho slevového portálu SlevovyKupon.net, kde naleznete zajímavé akční nabídky stejně jako slevové kódy se kterými můžete ušetřit i desítky procent ze svých objednávek.


Topshelf.cz

Topshelf.cz slevový kupón

Jedinečná obuv určena pro ty, kteří se nebojí vyniknout v davu. INKKAS jsou perfektní kombinací pohodlí, kvality a poutavého stylu.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.