Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Elektronické obojky

Elektronické obojky

Elektronické obojky jsou důležitými pomocníky při výcviku psů profesionály i amatéry po celém světě. Díky moderním technologiím je dnes možné své psy cvičit mnohem efektivněji než kdy dříve. Elektronický obojek představuje šetrné ale účinné řešení, které pomůže vycvičit i nezvladatelného nebo těžko vychovatelného psa.

Nejčastějším řešením je elektrický výcvikový obojek, který cvičí psa v povelech jako je "stůj" nebo "k noze". Jeho prostřednictvím lze ale psa také odnaučit zlozvykům jako například skákání na lidi, braní jídla ze stolu a podobně.

Vyhledávané jsou také protištěkací obojky, které odnaučí psa štěkat, dále pak svítící elektronické obojky, GPS obojky neboli lokátory, které určí polohu psa a také elektronické ohradníky, které jsou vítanou pomůckou pro majitele psů, kteří jsou pravidelně vypouštěni do vymezeného prostoru.


Elektro-Obojky.cz

Elektro-Obojky.cz slevový kupón

Elektronické obojky pro psy, jinak také nazývané jako elektrické obojky na psy, jsou vhodné pro výcvik malých i velkých psů. Elektronický obojek nabízí efektivní a šetrný způsob jak odnaučit psa štěkat, výt nebo utíkat.

Elektro-Obojky.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.