Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Exkluzivní kód - 500 Kč slevy do Otto-Shop.cz

Exkluzivní kód - 500 Kč slevy do Otto-Shop.cz

27.3.2018 napsal(a) Honza H.

Jako každé jaro, je třeba provětrat svůj šatník. Obnošené věci je třeba poslat dál (třeba do zelených kontejnerů, které putují na charitativní účely) a šatník je nutné naplnit pro další sezónu módním zbožím. Proč to neudělat třeba na Otto-shop.cz s naší exkluzivní slevou.

 slevový kupón

OTTO online obchod je prodejce tisíců kvalitních produktů atraktivních značek z oboru módního zboží – oblečení, obuvi, textilu a dekorací. Užijte si pohodlné nakupování u značky, která na trhu působí desítky let. Firma těží z tradice katalogového prodeje a nyní přechází do světa internetu.

Pokud budete na OTTO nakupovat, vězte že si vyberete ať už jste muž, žena nebo hledáte něco pro své děti.

 slevový kupón

S přicházejícím jarem na Vás samozřejmě čekají jarní novinky plné svěžích barev a květinových vzorů. Dámy si z jarních kolekcí vyberou obzvláště šaty, kabáty, svetry a halenky. Zapomenout byste ale neměly ani na kabelky, které Vaše oblečení budou nutně doprovázet.

Mimo naší skvělé bonusové jarní nabídky můžete využívat dalších benefitů, které Otto-shop nabízí. Možnost vrátit zboží bez udání důvodu do 14 dnů rychle a bez problému nebo třeba dopravu zdarma pro objednávky nad 2 500 Kč.

 slevový kupón

Pojďme se ale podívat na výhodnou slevu. Našemu slevovému portálu byl exkluzivně nabídnut slevový kód pro Vás. Tento kód má hodnotu 500 Kč a můžete ho využívat pro objednávky nad 2 000 Kč. Ušetříte tak neuvěřitelnou čtvrtinu nákladů, pokud nakoupíte okolo této hodnoty.

Tuto slevu můžete také navíc kombinovat s některými dalšími akčními nabídkami jako je nabídka týdne. Sleva se jednoduše vypočítává v košíku bez ohledu na zboží, které jste do něj vložili.

 slevový kupón

Pokud nevíte, jak zadávat slevové kódy právě v Otto-shop.cz, navštivte profil obchodu na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net, kde naleznete nejen textový návod na to, jak náš kupón uplatnit, ale dokonce také videonávod, který simuluje přesně zadání kódu.Tak na co ještě čekáte? Začněte procházet katalog zboží a získejte pro sebe pár zajímavých kousků za výhodnou cenu. Čas máte až do prvního Apríla. A to není žert. Takže s nákupem rozhodně spěchejte.

Neustále se snažíme zvyšovat množství kupónů nejen tak, že je získáváme přímo od Vás, ale sami iniciujeme jejich poskytování prodejci. Berte tento kód jako dárek za to, že jste tu s námi.

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.