Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Exkluzivní sleva 7% do Cestovatelskyobchod.cz

Exkluzivní sleva 7% do Cestovatelskyobchod.cz

2.8.2021 napsal(a) Honza H.

Jste cestovatelé nebo vás fascinuje svět? Cestovatelskyobchod.cz má v nabídce ideální dekoraci co vašeho interiéru - nástěnnou 3D mapu světa. Je to 3D dřevěná mapa té nejvyšší kvality, díky které perfektním způsobem dostanete celý svět na stěnu svého domova, kanceláře nebo chaty. Díky vysoce kvalitnímu dřevu dodá tato mapa místnosti osobité kouzlo a bude přitahovat pozornost každého, kdo do vaší domény zavítá.

Cestovatelskyobchod.cz slevový kupón

Cestovatelskyobchod.cz nabízí několik variant této mapy podle velikosti, různé barvy i variantu pro děti. Všechny mapy se skládají z dřevěných panelů z březové překližky, které do sebe dokonale zapadají a jsou mořené ve vybraných odstínech. Dřevo je silné 6 až 15 mm a jedinečného 3D efektu se dosahuje kombinací vyřezávání a gravírování. Mapa je dřevěná, tudíž ekologická a vydrží po celý život. Pokaždé když na ní pohlédnete, bude vás motivovat k cestování a bude skvělou záminkou pro vyprávění o vašich cestách. Nejde o skutečnou geografickou mapu a tak tu nenajdete všechny země a ostrovy. Kvůli měřítku není mapa dostatečně detailní. Dřevěná letadla, lodě, názvy oceánů a kompas jsou součástí základního balení a verze Basic obsahuje obrysy hranic, názvy zemí nebo jednotlivých států USA, Kanady a Austrálie stejně jako názvy hlavních měst.

Instalace mapy trvá hodinu až dvě. Díky oboustranné lepicí pásce nezanechá mapa díry ve z di. Při jejím sestavování si užijete spoustu zábavy vy, vaše rodina i přátelé. Mapa je dodávána s podrobnými pokyny pro instalaci a je zabalená z výroby už jako dárek. Na všechny mapy poskytuje výrobce doživotní záruku.

Na Slevovykupon.net najdete exkluzivní slevovou nabídku, která se vztahuje exkluzivně na produkty značky Enjoy the Wood, která je výrobcem těchto map. Enjoy the Wood je ukrajinská značka, která se na dřevěné produkty pro dekoraci zaměřuje. Se 100 000 zákazníky po celém světě se ukazuje, že tento koncept je oblíbený a úspěšný. Sleva do Cestovatelskyobchod.cz na značku Enjoy the Wood má hodnotu 7 % a získáte ji využitím tohoto slevového kódu.

Ke svým mapám si můžete v rámci slevy, kterou nabízíme přikoupit také mapu Antarktidy, připínáčky pro označení míst, která jste navštívili, připínáčky s vlajkami, nebo připínáčky special events.

Dětská varianta mapy je menší a nabídne roztomilý motiv vhodný pro dětské pokoje. Jako designový doplněk k mapě můžete přikoupit dřevěná zvířátka, která umístíte na kontinenty, kde žijí.

Kromě této krásné dekorace můžete na cestovatelskyobchod.cz nakoupit cestovní zavazadla, kempingové vybavení, repelenty, moskytiéry, organizéry, klobouky, cestovní lahve, nože, pláštěnky a spoustu dalšího zboží za výhodné ceny.

Přejeme vám příjemný nákup na tomto e-shopu, spoustu radosti z nové krásné mapy na stěnu a hlavně, šťastnou cestu.


Komentáře

Cestovatelskyobchod.cz slevový kupón

Cestovatelský obchod - vše pro vaše cesty.

Cestovatelskyobchod.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.