Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Exotická dovolená daleko od starostí

Exotická dovolená daleko od starostí

Možná se trochu obáváte koupě letní dovolené. A opravdu, je možné že Evropa se z pandemie koronaviru bude dostávat až do podzimu. To ale není důvod neužívat si krásnou dovolenou v teplých krajích. Zvolte některou z exotických destinací, kde je virus jen vzdálenou ozvěnou.

Na Pelikan.cz najdete krásné pobyty v karibiku - Dominikánské republice, karibském ostrově Barbados, na Mexické riviéře, na Kubě.

V indickém ostrově se vám zajisté zalíbí pestrobarevný podmořský vět, který je k zahlédnutí na Maledivách. A co třeba Bali, kde můžete objevovat krásné pláže vhodné pro vodní sporty, můžete vystoupat na sopky, prohlédnout si kávové pláže a přitom se nechat hýčkat v luxusních hotelích přímo na pláže, kde vám budou servírovat vybrané místní pokrmy.

Zajímavě se tváří také Spojené arabské emiráty, kde oceníte bohatství tamních šejků, kteří vyzvali na boj přírodu a vytvořili si své vlastní umělé ostrovy.


Pelikan.cz

Pelikan.cz slevový kupón

Letenky do celého světa (Londýn, New York, Paříž, Řím a další) s možností rezervace online. Nízkonákladové (low-cost) letenky, pronájem aut, hotelů, hostelů, zajištění cestovního pojištění, víz a parkovacích karet.

Pelikan.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.