Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Gravírování lahve

Gravírování lahve

Vybíráte alkohol jako dárek k významnému výročí? Alkohol.cz nabízí možnost nechat vygravírovat nápis který si budete přát včetně drobných obrázků na lahve. Nelze ovšem použít každou lahev.

Gravírování je dovoleno na dražší lahve s rovným povrchem často dodávaných v dárkových krabičkách nebo obalech. Jako příklad můžeme uvést Metaxa Angels Treasure, Jack Daniels Single Barrel, Jack Daniels Gentleman a podobně.

Gravírování je skvělým dárkem, při jeho objednávce musíte ale počítat s prodloužením doby dodání o 1 - 2 dny v závislosti na tom, kolik dalších lidí stojí v řadě na gravírování před Vámi. V budoucnu se můžete těšit na rozšíření sortimentu lahví, na které je možné vygravírovat co si jen budete přát. Nezapomeňte, že i na gravírované lahve můžete využívat slevové kupóny a slevové kódy, které naleznete na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net.


Alkohol.cz

Alkohol.cz slevový kupón

Internetový prodej barmanských potřeb a alkoholických nápojů. Na Alkohol.cz naleznete kufry, sady, nalévátka, strainery, flairové lahve a otvíráky. V sortimentu naleznete odměrky, paličky, šejkry. Alkohol z celého světa - šampaňská vína, destiláty, likéry, koňaky, whisky a rumy.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.