Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > GymBeam výzva s Pilulkou

GymBeam výzva s Pilulkou

29.9.2020 napsal(a) Honza H.

Pokud nejste lenoši, ale motivace k cvičení by neuškodila? Pilulka tu má připravenou jednu takovou výzvu. Sportovní výzvu. Zúčasněte se a přijměte 5 úkolů za 5 týdnů. Vyhrajete nabušený balíček, který vám pomůže k vysněné postavě a konečně zjistíte, kdo víc cvičí - jestli jsou to muži nebo ženy. Na pohlaví nezáleží, ale hýbat se tu musí každý.

Pilulka.cz slevový kupón

GYMBEAM a PILULKA se spojili, aby návrat do formy lidem co nejvíce usnadnili. Jdete do toho? Stačí se zapojit alespoň do jedné z pěti týdenních výzev a získáte kromě dobrého pocitu z pohybu také produkty pro aktivní život na celý rok. Jak mužský tak ženský tým potřebuje více členů.

Výzva na první týden od 30. 9 do 6. 10. BĚH

Na začátku je potřeba se zahřát! Běhat může každý. Podmínkou je uběhnout 1 kilometr, ale klidně můžeš zkusit celý marathon. Důležitý je pohyb. Zvedněte se z gauče, nazujte si botasky a vyražte ven. Čím víckrát vyběhnete, tím větší máte šanci na výhru!

Výzva na druhý týden od 7. 10. do 13. 10. KLIKY

Už je čas na posilování. Druhá výzva ti posílí vršek těla. Stačí udělat 10 kliků. Když to uděláš každý den, zvýší se tvoje pravděpodobnost výhry a ukáže se to na tvém hrudníku. Dej gravitaci vale a ukaž, jak umíš máknout!

Výzva na třetí týden od 14. 10. do 20. 10. PLANKING

Bříško a střed těla. Právě to nejvíc pálí ženy i muže. Pojď se pustit do nejtěžší výzvy a vydrž alespoň 1 minutu v pozici PLANK. Zkus to každý den a vypracuj si základ pro krásně vyrýsované bříško. Výhra ti k tomu bříšku bude taky slušet.

Výzva na čtvrtý týden od 21. 10. do 27. 10. DŘEPY

Žádné kuří nožičky! Krásné nohy a zadek nejsou korunkou krásy pouze u žen, ale především u mužů. Zpevněte svůj gluteus maximus, ať se na tebe kouká hezky i zezadu. Stačí udělat 10 dřepů a máš šanci na výhru. Dáš to každý den?

Výzva na pátý týden od 28. 10. do 4. 11. VYBĚHNI

Už nemůžeš? Na odpočinek není čas. Další výzva tě nejen zahřeje, ale pořádně posílí tvůj zadek a stehna. Dej do toho všechno. Výtah je pro lenochy! Vyběhni alespoň jednou domů nebo do kanceláře po schodech a získej výhru. Navíc bude tvůj zadek neodolatelný!

Jak pstupovat v případě výhry? Každý týden to bude trochu jinak. Pokud uběhnete v prvním týdnu alespoň v 1 kilometr doma na páse, v přírodě, v lese nebo v posilovně, udělejte snímek sebe, parku, trasy, tenisek nebo třeba telefonu na kterém je počet kilometrů a nasdílejte na instagram s hashtagy #pilulkamuzi nebo #pilulkazeny podle toho, do kterého týmu patříte. Pro účast nezapomeňte použít hashtag #jdudotohosgymbeam

Svou šanci na výhru můžeš zvýšit tak, že budeš opakovat výzvu každý den a posílat důkazy o běhu. Získáte tak nejen kondici, ale také vynásobíte svou šanci mít doma nabušený sportovní balíček. Pokud se chcete o výzvu podělit se svými kamarády, můžete si jí užít spolu. Čím víc lidí bude sdílet účast ve výzve dané skupiny, tím větší bude šance na výhru. Každý z vás může sdílet stejnou fotku, počítá se sdílení s hastagy.

Pravidla:

1. Přijmi alespoň jednu z 5 výzev od 30.9. do 4.11.

2. Vyfoť jakýkoli důkaz o cvičení a sdílej ho na instagram s hashtagem svého týmu – #pilulkazeny nebo #pilulkamuzi a přidej hashtag soutěže

#jdudotohosgym­beam

3. Sdílet důkaz o cvičení můžeš od 30.9. vždy od středy 00:01 do úterý 23:59

4. Buď starší 15 let a bydli na území České Republiky

5. Hraje se o 5 sportovních balíčků od GYMBEAM v hodnotě téměř 4 000 Kč

6. Vítěze vyhlásíme 24 hodin po skončení výzvy, tedy vítěze výzvy BĚH 7.10., vítěze výzvy KLIKY 14.10, vítěze výzvy PLANK 21.10., vítěze výhry DŘEP 28.10. a vítěze výhry SCHODY 5.11., a to oslovením v soukromé zprávě na instagramu.

7. Vítěz se bude vždy losovat z vítězného týmu MUŽŮ nebo ŽEN. Rozhodujícím faktem pro vítězství pak je počet přijetí výzvy v daném týmu. Pokud se například 3 ženy zúčastní výzvy tak, že první žena přijme výzvu 1×, druhá 5× a třetí 4× a za každé přijetí se označí ve svém týmu, získá tým žen 10 bodů. Z týmu s největším počte bodů pak 1× týdně vybereme výherce balíčků.

8. Vítěz nesmí být zaměstnancem či obchodním partnerem Pilulka.cz nebo osobou blízkou.

Komentáře

Pilulka.cz slevový kupón

Online lékárna s desítkami odběrných míst po celé ČR. Rozvoz léků a kosmetických přípravků expresním kurýrem až k Vám domů.

Pilulka.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.