Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Handler zdarma ke kamerkám GoPro

Handler zdarma ke kamerkám GoPro

30.6.2020 napsal(a) Honza H.

Máte světu co ukázat? Nebo možná chcete jen zaznamenat svoje vzpomínky na dobu až jednou budete v houpacím křesle lovit zuby ze sklenice. Ať už je to jak chce, akční kamery značky GoPro nemají v dnešní době obdoby.

Dávno je pryč doba obřích kamer, které jste museli manuálně ostřit a snažit se neklepat s nimi. GoPro ostří za vás, obraz se neklepe, dosáhnete na rozlišení 4K při 60 snímcích za sekundu a to vše v krabičce, která není větší než dvě krabičky od sirek.

Datart.cz slevový kupón

Outdoorové kamery GoPro HERO jsou vždy připraveny zachytit vaše zážitky. Jsou přímo stvořené pro dobrodružství, předávají vaše pohyby a záběry neskutečně plynule záznamovému médiu. Spolehnout se můžete na vodotěsnost bez obalu až do 10 metrů a zajisté v akci oceníte také jednoduché ovládání pomocí hlasových příkazp. I fotky budou stát za to. Kamery totiž využívají HDR a snižují tak šum pro optimalizaci snímků. Díky tomu se budete moci pochlubit poutavým videem, ale také vzbudíte obdiv povedenými snímky.

Pokud si kameru GoPro pořídíte aktuálně na Datart.cz, dostanete k nim zdarma (technicky za korunu) jednu věcičku, která nesmí chybět v repertoáru žádného Youtubera. Je to Handler - tyčka pro držení kamery, která se bude hodit jak v klidu, tak v akci. Díky ní budete mít GoPro pevně v rukou a udržíte jej vždy nad vodou. Plovoucí rukojeť Handleru vám dodá stabilitu a kontrolu nad pořízením vašeho záběru. Nemusíte se bát ani jeho ztráty. Ve vodě bude díky oranžovému poutku vždy dobře vidět.

Akce, kdy získáte Handler za korunu u Datart.cz platí od 24. června do 4. července 2020. Přejeme vám krásné záběry a spoustu zábavy.

Komentáře

CAPTCHA

Datart.cz slevový kupón

Maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Zákazník může uskutečnit nákup v jedné z prodejen po celé ČR, nebo přes e-shop.

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Datart.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.