Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Harry Potter a Prokleté dítě - předprodej

Harry Potter a Prokleté dítě - předprodej

13.9.2016 napsal(a) Honza H.

Ať už jste děti nebo dospělí, pravděpodobně jste se v některém okamžiku Vašeho života začetli nebo zadívali na příběhy Harryho Pottera. Tento fenomén – tedy původní knihy, které jsou sepsány spisovatelskou J. K. Rowlingovou, byly dokončeny již před nějakou dobou. Původní série obsahuje těchto sedm napínavých knih : Harry Potter a Kámen mudrců, Harry Potter a Tajemná komnata, Harry Potter a Vězeň z Azkabanu, Harry Potter a Ohnivý pohár, Harry Potter a Fénixův řád, Harry Potter a Princ dvojí krve a nakonec Harry Potter a Relikvie smrti.

Všechny tyto úžasné příběhy byly zfilmovány a jedná se o jeden z nejpopulárnějších knižních a filmových světů vůbec. Ti z Vás, kteří patří mezi fanoušky této knižní /filmové série již pravděpodobně víte, že J. K. Rowlingová sepsala ještě další díl – Harry Potter a Prokleté dítě. Zde si můžete přečíst krátký popis obsahu dalšího dílu :

 slevový kupón

"Harry Potter to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší. Potýká se s minulostí, která nechce zůstat tam, kam patří, a jeho nejmladší syn Albus se mezitím musít prát s tíhou rodinného dědictví, o které nikdy nestál. Minulost a současnost se čím dál hrozivěji prolínají a otec i syn zjišťují nepříjemnou pravdu: temnota někdy vyvěrá z nečekaných míst"

Tento osmý příběh z čarodějnického světa oficiálně vychází až 24. září 2016. A zdá se, že o něj bude boj. Pokud tedy nechcete přijít do knihkupectví a obchodů a poté odejít zklamaní – máte nyní možnost si tuto knihu předobjednat. Různá knihkupectví a jiné obchody se Vás budou také snažit nalákat na dárky. Proč toho tedy nevyužít.

Internetové papírnictví a knihkupectví SEVT.cz se Vás na nákup knihy o čarodějnickém učni (nyní tedy již otci) snaží nalákat slevou 20% z ceny – což je rozhodně výhodnější než konkurence.

Další výhodný nákup můžete provést také v nakladatelství a knihkupectví Martinus.cz Také nabízejí slevu 20%. Pokud se pod tímto produktem navíc podíváte na související knihy – různá anglická a přepracovaná vydání původních knih nebo třeba příručky a herbáře ze světa Harryho Pottera uvidíte, že na všechny je sleva nejméně 5%. To v kombinaci s poštovným zdarma nad 999 Kč může být pro některé zákazníky velice zajímavé.

Slevu 20% na tuto před objednávku nabízí také albatrosmedia.cz. Zde navíc uvítáte také nižší cenu za dopravu, která činí pouhých 49 Kč. Vždy je ovšem výhodnější k objednávce připojit další knihy. V tomto případě to platí dvojnásob. S naším kupónem získáte 30% slevu z doporučené prodejní ceny a navíc poštovné zdarma.

Pokud máte zájem si knihu přečíst raději v originále, aby Vám neunikly některé detaily ztracené v překladu, objednávejte knihu Harry Potter and the Cursed Child ve fantasy obchodě Minotaur.cz. Základní cena originální verze je 699 Kč, což je podstatně dražší než české vydání. Na Minotaur.cz ji ovšem můžete získat za 622 Kč.

Pokud jste nečetli předchozí knihy a jste pouze filmovými fanoušky, možná byste měli zvážit nákup této. Její zfilmování je v současné chvíli nepravděpodobné. Pokud ovšem plánujete výlet za Harry Potterem do Londýna, možná si zkuste vyhledat, kde nakoupíte lístky na divadelní představení, které se hraje právě v Londýně podle této knihy.

Doufáme, že se na další dobrodružství Harryho Pottera těšíte stejně jako my a věříme, že s tipy na nákup, které vidíte výše, alespoň trochu ušetříte.

S přáním hezkého dne Váš SlevovyKupon.net

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.