Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Havarijní pojištění

Havarijní pojištění

Top Pojištění Vám přináší nejlepší srovnávač cen pojištění v České republice. Top Pojištění za Vás srovná nabídky celkem 19 různých pojišťoven, takže získáte tu nejvýhodnější nabídku, která bude nejlépe vyhovovat Vašim parametrům.

To samozřejmě platí i pro havarijní pojištění. To sice není povinné, nicméně pokud potřebujete automobil nutně pro cesty do práce nebo dokonce ke svému zaměstnání, pak je dobré si takové pojištění uzavřít. Ve formuláři jednoduše vyberete značku a model vozu, rok výroby, objem motoru, výkon motoru, typ paliva, počet dveří, počet sedadel, hmotnost vozidla, pojistnou částku, ujeté kilometry, datum uvedení do provozuj a účel užití vozidla spolu s jeho zabezpečením.

Pokud Vše vyplníte správně už Vám vyskočí srovnání individuálních cenových nabídek právě pro Váš vůz. Vyberete tu nejvýhodnější, vyplníte své osobní údaje a provedete platbu. Vše potřebné Vám už pak přijde do Vašeho e-mailu. S Top-Pojisteni.cz to všechno jde rychle a hladce.


Top-Pojisteni.cz

Top-Pojisteni.cz slevový kupón

Top-Pojisteni.cz nabízí online srovnání různých druhů pojištění - povinné ručení, cestovní pojištění, havarijní pojištění, pojištění domácností.

Top-Pojisteni.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.