Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Hervis.cz koronavirus neohrozí

Hervis.cz koronavirus neohrozí

Hervis byl z důvodu pandemie koronaviru donucen uzavřít veškeré své prodejny. Internetový obchod Hervis.cz ale nadále funguje. Pohyb a cvičení je v této době obzvláště důležité. Pomůže vám zlepšit vaši imunitu. Veškeré vybavení si můžete na Hervis.cz pořídit online. Čekají na vás nové kolekce obuvi, oblečení i vybavení.

Na veškeré objednávky od 1. dubna platí prodloužená doba pro vrácení zboží bez udání důvodu a to až do 8 týdnů od nákupu. Zboží budete moci vrátit na kterékoliv z prodejen (po jejich otevření) nebo zaslat zpět na adresu. Z důvodu uzavření prodejen ale není možný osobní odběr. Obchod také dočasně vypnul placení objednávek na dobírku, aby neohrozil vás ani kurýra - peníze mohou být médiem přenosu nákazy.

A pamatujte - při sportu nebo při venkovní procházce vždy dodržujte odstup od ostatních a noste ochranu při kontaktu s lidmi. Až se vrátíte z rychlé procházky, zůstaňte doma.


Hervis.cz

Hervis.cz slevový kupón

V Hervisu naleznete velký výběr sportovního zboží z oblastí: Skialpin, Snowboard, Ski, Cyklo, Outdoor, Fotbal, Tanis, Móda a Fitness, stejně tak jako sportovní oblečení, obuv a vybavení na sport.

Hervis.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.