Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Hervis Sportsclub

Hervis Sportsclub

Věděli jste že obchod Hervis.cz pro Vás má přichystaný štědrý věrnostní program? Můžete získat roční bonus až 4 %. Být aktivní v tomto obchodě se vyplatí. Při každém nákupu s klubovou kartou na prodejně bude částka přičtena na Vaše osobní Hervis konto bez ohledu na to, jestli nakupujete v ČR nebo v jiné zemi. Svou klubovou kartu můžete používat u Hervis sports po celé Evropě.

Čím vyšší je částka Vašich nákupů na konci roku, tím vyšší je procento bonusu. Při ročním nákupu nad 28 000 Kč je sleva 4 % Vaše. Pro získání 3% slevy stačí pouze 14 000 utracených korun a pro slevu 2 % je to jenom 5 600 Kč.

Hervis sports nabízí pro členy klubu také stále nové atraktivní nabídky. Během klubových nákupních dnů s klubovými slevami nebo klubovými poukázkami šetříte své peníze a zároveń se Vám načítá Vaše roční věrnostní sleva.


Hervis.cz

Hervis.cz slevový kupón

V Hervisu naleznete velký výběr sportovního zboží z oblastí: Skialpin, Snowboard, Ski, Cyklo, Outdoor, Fotbal, Tanis, Móda a Fitness, stejně tak jako sportovní oblečení, obuv a vybavení na sport.

Hervis.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.